Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
Jedno pitanje se postavlja u vezi tih cilindara za šta mogu tj. kolika bi im podizna moć bila jer po slikama nedeluju da su za veće opterećenja.
 
Moraju silos da dignu:osmeh:.Oba moraju tonu da dignu pa da ga j.... Precnik cilindra je 65mm,klipnjaca 30mm.kada je uvucen 400mm akada je izvucen 580mm
 
Moraju silos da dignu:osmeh:.Oba moraju tonu da dignu pa da ga j.... Precnik cilindra je 65mm,klipnjaca 30mm.kada je uvucen 400mm akada je izvucen 580mm
Hteli ste da kažete da je hod klipa 180 mm a ako je taj prečnik cilindra i klipnjače kako kažete koliki je klip prečnika pa pomoću PREDVIĐENOG PRITISKA za taj cilindar i ostalih parametara da ih ne nabrajam sve dobija se kao prvo podizna moć tj. snaga na samom cilindru, dalje se ide ka polugama itd.
 
Ja sam malo razgovarao sa inženjerima u mojoj firmi i oni kažu da se klipovi rade u standardu (npr.-32,38,50,63mm.) itd.U ovom slučaju prečnik cilindra ako je 65mm. klip nije širi od 50mm. ako se proizvođač pridržavao standarda.I ja ovih dana bi trebalo da završim moju PH nisam sve sredio oko creva i priključaka za ulje a nisam ni pravio neku veliku ni jaku PH traktor je manje snage TD-45 a njena svrha biće da mogu do njive da odnesem dva priključka da ne idem dva puta u njivu,klipnjača je 25mm. prečnik cilindra 60mm. nisam pitao kako se izračunava podizna moć cilindra ali se nadam da ta dva cilindra mogu da podignu 400kg.
 
Kolika bi trebalo da iznosi ova mera?Unapred hvala

5932893a4568c8fc74fb2db8.jpg
 
A dali se stelovanje vrsi u podizanju poluga na bolcnam kod poluga?Bar mi tako izgleda,posto jos nisam bas zagledao ni jednu PH.
 
Nazad
Vrh