Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
To je dobra cena. Kod mene komšija uzeo za Clasa prednju hidrauliku za 3000 eura.
 
moja PH je od istog proizvodjaca:

125tger.jpg
 
Lalo video sam ja to ali te slike su samo za 820 ali me zanima za 1221 ne znam da li su ima dimenzije iste:sta:
Cici jel se sećaš cene?
 
U Austriji kao i svim razvijem zemljama pred katolicki bozic i novu godinu imaju mnogo velike popuste na sve!!Pa i na opremu za traktore.Tako se resavaju starih zaliha a,i zadrzavaju kupce!Ko je bio u inostranstu zna o cemu govorim!
Talianu to bi mogao da kupis plus na granici da ti vrate PDV i izadje ti jos jeftinije .A mogao bi neko da ti prosvercuje u kombi.
 
Lalo video sam ja to ali te slike su samo za 820 ali me zanima za 1221 ne znam da li su ima dimenzije iste:sta:
Cici jel se sećaš cene?

3800 eura +pdv ali je moje mnogo masivnije nego ovi u katalogu ( ili je toliko bilo sa pdv-om...ne secam se). Ova cena je bila za najjacu verziju a dobio sam uz nju toplink i kugle II i III kategorije. Kupio sam ovde kod nas a u inostranstvu je verovatno dosta jeftinija, ovi nasi distributeri deru samo tako.


Nema veze sa kojeg je traktora, konzola se može preurediti,@talianu, ta Prednja hidraulika kad se rasklopi može da stane u gepek od Juga i nije teža od 100 kg, Ja sam svoju isto nosio u gepeku,

moja je teska 185 -190 kg ne secam se tacno ali pise na njoj ( najjaca verzija koju pravi Hauer )
 
Cici prave samo dve verzije ova što sam postavio je
FS4-28 a tvoj FS4-48, razlika je u podiznoj moći prva je namenjena do 2800 a tvoja do 4800,hod cilindra je kod tebe veći za 10 cm i teška je 186 kg.
Ako si dobio i kardanski izvod uz nju ajde i nekako sa cenom ali ovako su stvarno bezobrazni.
Naš kažnjeni član Dragan82 će se ovih dana raspitati tačno za cenu i popust u CH pa ću vas obavestiti.
 
Nazovite Delta agrar u Bačkom Jarku i čućete koliko košta prednja hidraulika ako me pamćenje dobro služi oko 2500E i to od renomiranog proizvođača, i još nešto meni za Claas-a je isto toliko računata PH kao dodatna oprema kada sam ga poručivao.
 
I ja sam resio da na Renoa namestim prednju hidrauliku..Za pocetak sam nabavio klipove posto je to mozda i navjveca investicija i tesko se nadje u paru,a ja sam namirisao rudnik ovakvih cilindrova.a ovo ostalo je sve lako i moze se naci na otpadu za tepsiju bureka.
Evo par slika cilindrova

04012013638.jpg


04012013639.jpg


04012013640.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh