Prednja hidraulika

Da li vam je potreban prednji podizni mehanizam, za lake operacije (špartanje, valjanje) i transport

  • Da

    Glasovi: 64 60,4%
  • Ne

    Glasovi: 19 17,9%
  • Možda

    Glasovi: 23 21,7%

  • Ukupno glasača
    106
ovo sto je tomybrzic sklepao se moglo puno ljepse napraviti. mislim na kopcanje utega. hidraulika ne izgleda lose..
sistem sa slike koju je zombie postavio je dobar kod teskih prikljucaka. uteg daleko naprijed, dugacka poluga, manje propinjanje traktora. a neces utege stalno imati naprijed na hidraulici..
 
Kada Vi gospodine @ ..ja.. budete nešto ovako sklepali postavite slike pa da mi kažemo da li je to lepo ili bi moglo biti i lepše, a dotle bih Vas molio da se uzdržite od takvih komentara.
 
Ovo mi vise odgovara provuci polugu kroz otvore, jer ovaj sistem sto kaze zombie bi previše strčalo napred

Dobro odradjeno, svidja mi se što ne štrči previše naprijed jer to zaista zna da smeta mada, kao što kaže ...ja..., dobro dodje kod jako teških priključaka, na modernim velikim traktorima prednji tegovi su jako istureni naprijed. PH stvarno odlično stoji na YTO, kao da je za njeg pravljena, ofarbaj samo ovaj nosač da bi sve lijepo izgledalo. Koliko inače ima tegova tu?
 
ovo sto se pisalo o meni, nemam rijeci ali je moderator to odradio umijesto mene, slazem se da je moglo biti ljepše, cuj (JA) ja nisam tvornica i radim sa dostupnim alatom i nestancam u seriji pa da imam pripremke tak da ovo sto sam napravio je ok i funkcionalno za ostalo se nesekiram.. tegovi su bili u brzini smisljeni i napravljeno je tako zbog brzine ali je funkcionalno i sad bas iz principa necu to mijenjati i uljepšavati...:ppozdrav::cool:
 

danas sam se malo igro pa sam napravio nekaki nosac za utege, nije nesto ali sluziti ce, nije mi se dalo to malo ljepse napraviti neki sam danas uh..

kao sto vidimo, tomy je i sam rekao da mu nosac i nije nesto. kazem, steta sto se nije malo vise potrudio posto vec hidraulika prilicno dobro izgleda i s njom si je dao truda.
ako netko nezna ili ne zeli primiti kritiku, zasto onda postavlja slike ili bilo sta drugo? i zasto uopce nebi smio komentirati ako ne stavim sliku svog rada?

ali dobro, vas sam gost i postivat cu vasa pravila.
gospon panonstib, recite mi molim vas, kakvu sliku zelite da postavim da dobijem vas blagoslov i dozvolu za komentiranje na forumu?
PH i nosac utega nemojte traziti jer to nisam radio..

svasta.. :sta:
 
Kada niste radili onda nemojte ni nečiji rad podcenjivati ili kritikovati.Svako se trudi da ono što napravi prodje sa što manje sredstava.Prema tome nije potrebno ulepšavanje nečega što služi svrsi samo da bi povećao troškove.
Niste Vi gost nego ste član ovog foruma, a to je velika razlika.
Nisam tražio sliku nego sam npisao kada vi ovako nešto napravite onda postavite sliku pa da ostali komentarišu.Estetiku ne komentarišemo jer su ukusi različiti znači možemo samo da li je nešto funkcionalno, da li je kvalitetno odradjeno .... .
I nije potreban ta sarkastična izjava blagoslov jer nisam ja pop koji deli blagoslov ili dozvole nego se samo trudim da ovaj forum funkcioniše kako treba, a Vi ako ne znate kako treba da komentarišete na forumu onda pročitajte pravila ili još bolje postove drugih članova kao bi naučili kako da komentarišete tudje postove.
Nisam ni mislio da ste radili nosač utega.
I svidja mi se završetak vašeg posta.
 
na prosloj stranici se 2 posta odnose na estetski izgled prednje hidraulike koja je prikazana u prvom postu na toj stranici. radi se u 26. stranici znaci.
ne vidim da je njima netko prigovorio sto komeniraju estetiku. a jedan od ta dva komentara je napisao i clan ciji sam nosac utega ja komenirao. zanimljivo, zar ne?

ali dobro, nisam se dosao svadjati niti prepirati. nastavit cu pratiti forum kao i do sada i pokusati sto manje komentirati..
 
Ne znam, pitacu covijeka. Znam da ke lik od kojeg sam kupio traktor imao iste onakve kao ovdje na slici (20" felga) sa praktično novim gumama, prodavao ih je za 50E komad.

@Velja

Pa naravno ali nema se za to :(
 
Nazad
Vrh