Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

Citam ja tu vasu temu od pocetka i nesto razmisljam . Da ti odes na taj sajam kad bude padala kisa:kisa:( posto se zna da seljaci samo onda imaju vremena) i snimis nekog seljaka koji ti se svidja i podmetnes mu nogu da on padne a dalje se snalazi sama dovoljno imas godina da znas sta treba da radis.:osmeh:. :osmeh::osmeh:
 
Pa zar treba jedna mlada, zdrava, lepa i pozeljna devojka nekom da podmece noge i da onesvescuje gedorama. E momci ... gde vam je mladost?
 
Ljudi nema nam druge nego da stvar uzmemo u svoje ruke i da se prihvatimo ozbiljno provodadzijskoga posla.:ppozdrav:
 
Miraz uz nasu devojku nije potreban. Ona ima sve sto je jednoj mladoj devojci potrebno da se za nju moze reci da je OK. A Ti Kurkela ako imas nekog momka pa radis za njega, miraz odma ubrisi sa velikom gumicom.:ppozdrav:
 
Dobro vam vece svima :cvetic:

lepo ja molim upravu jos od prvog dana da mi se dozvoli i ubace smajliji koji salju poljupce i koji su u obliku srca ,jer mi trebaju ali niko ne haje....


i sklonise mi opciju da vam se ponaosob zahvaljujem na porukama :sta:

samo sam htela da prijavim : osvojila sam ga !
 
@dipl.seljanka
Sada ga drzi. Preko dana one tvoje pite i ostale djakonije, i bice skuvan pa ce morati da kaze pred maticarem DA. Kada to sudbonosno DA izgovori Ti si apsolutni gospodar situacije i sve je pod Tvojom kontrolom.
 
:cvetic:E pa sretno ti bilo! I neka vam je dugovečno, da svakog dana ispočetka po malo osvajate jedno drugo...:sreca:
 
Nazad
Vrh