Potreban savet: KAKO SRCE PAORA OSVOJITI

Au. Svaka cast za temu. :D ::svaka cast:: Mozda ima ovde neka gospodjica koja bi mogla vise da ti pomogne od nas... Ovako sta znam, da ne mlatim bezveze,lupam gluposti. Ajd da vidimo sta imaju drugi da kazu, pa cemo se ukljuciti u razglabanje. :cao:
 
ivan610988 je napisao(la):
Au. Svaka cast za temu. :D ::svaka cast:: Mozda ima ovde neka gospodjica koja bi mogla vise da ti pomogne od nas... Ovako sta znam, da ne mlatim bezveze,lupam gluposti. Ajd da vidimo sta imaju drugi da kazu, pa cemo se ukljuciti u razglabanje. :cao:
eeee pa necu savet od gospodjica , ja bi sa muske tacke gledano ... :sta:
Post je spojen: [time]1288199554[/time]
_________________________________________________
mladenmaso je napisao(la):
izgleda da ces se sama morati potruditi da otkrijes :cvetic:
znaci ...to mi je, sto mi je....a ja se ponadala da cu cuti koju mudru i doslednu da mi olaksa :haha:
 
Treba samo da budeš bolja od tvoje konkurencije, razmišljaj u tom pravcu.
Najbolje da mu pokloniš komplet gedora, tada će sigurno da razmišlja o tebi kag god treba da se majstoriše :haha:
 
hmmmmmmm........ mudro zboris, mudro zboris , znam ja da nema pravila al rekoh ima mozda neka caka ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1288199986[/time]
_________________________________________________
Farmer II je napisao(la):
Treba samo da budeš bolja od tvoje konkurencije, razmišljaj u tom pravcu.
Najbolje da mu pokloniš komplet gedora, tada će sigurno da razmišlja o tebi kag god treba da se majstoriše :haha:
cenis da ce gedore biti dovoljne?? :haha: ja mislila francuski i okasti kljuc ::namigivanje:: :haha: :haha:
 
Caka ima. Saznaj koji traktor voli, pa mu pokloni njihovu majicu i kacket, jos bolje, majicu i kacket foruma. ako je pravi paor, ima da padne na to sto posto. :haha: :haha: I ovo za gedore nije losa ideja. :ppozdrav:
 
Posto je zemljoradnik ko sto kazu konzervativno bice, ponasanje ala sex i grad ne prolaze :ppozdrav:
 
Pa meni bi bile dovoljne, šta ću kad volem alat :haha: A taj francuzer je dobar samo sa lokalnu anesteziju, tebi treba nešto što će da funkcioniše i kad se dotični probudi :haha:
 
Nazad
Vrh