Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
e sad ja opet da vas pitam nesto , nasao sam imt 577 za 5000 e ali nije bas neko dobro stanje trosi ulje , treba da se prefarba , itd. ali ne znam dal' da ga kupim posto meni bi trebao jedan 577 ili da ogodim mog im578,sta rasim?
 
onda sredjuj tvoga posto su identicni a na tvom bar znas sta radi i dokle ce,ne moras da mislis kome ces ga prodati i sl pizd*****
 
koji je tip 577 stari ili novi,ako je novi tip to nije daleko od realne cene,novi tip 577 je puno udobniji od 578
 
ja imam 560 stari tip i planiram da ga u skorije vreme promenim ya 577 novi tip,zbog kabine,lakšeg paljenja,potrošnje ,bržeg kardana.Vozio sam silažu sa 560 novi tip moguvamreći da je kao auto spram mog traktora
 
a ti svoj sudeci po slikama ne mozes prodati za vise od 2500e jer ne radi nikako i toji u supi??
bolje da ulozis u svoj jos 2500e i miran si.
 
i kada ulozi u 578 2500 moze da dobije za njega 3000,to je dobar traktor ali tesko se prodaje,a neverujem da bi hteo da se "venča" njim
 
@milos imas kod dejana u profilu sliku 578 i videces da nije u voznom stanju i ne znam koliko za takvog moze da dobije.
577 je dobar a da li vredi dati 5000e vise :sta:
 
ja sam vise za tu opciju "udobnijeg " traktora ,578 ako nije u voznom stanu moze se prodati ljudima koji rasturaju u delove ,verujem da se opet moze iz
vuci za njega 2000,a 577 je u startu skuplji ali vremenom bi se brzo otplatio, on i manje trosi od 578 iz razloga sto ovaj nema tegove na radilici za nijansu je drugaciji motor ,bolji raspored brzina
 
Dejann je napisao(la):
e sad ja opet da vas pitam nesto , nasao sam imt 577 za 5000 e ali nije bas neko dobro stanje trosi ulje , treba da se prefarba , itd. ali ne znam dal' da ga kupim posto meni bi trebao jedan 577 ili da ogodim mog im578,sta rasim?
u ovom postu je napisao da mu treba
 
Da se ja pitam umesto 558 i 578 uzao bih 577,čini mi se da je zzivica prodavao solidan 577 za 6000 znači ta dva traktora + manja doplata i imao bi upotpunjen vozni park
 
Nazad
Vrh