Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
dobro vece svima !! nov sam na forumu... i, imam pitanje za nekog od vas ko ima iskustva sa imt-om 580 dv :haha: kakav je za rad ?? kakav je za odrzavanje ?? ima li mana, propusta ?? konkretno se radi o masini iz 96-97.godine ... dobro bi mi dosao neki savet ili obavestenje o istom modelu ... unapred zahvalan ...
 
Jel moze da mi kaze neko koliko moze da se dobije za zetor 5211 91' godiste bez kabine u odlicnom stanju?
 
~Kiki~ je napisao(la):
zetora bez kabine teško da ćeš naći . :cao:

Ja ga prodajem. a posto vidim da ovde ljudi imaju iskustva o kuporodaji traktora zanima me vase misljenje koja je realna cena.
 
narucio sam novog rusa 1221-130 KS i sada ga cekam,da li mi moze neko nesto reci o njemu,mane-prednosti. hvala
 
pa to si trebao se pre raspitivati nego sto si ga narucio....hahahahahhahaha
sada ces ti nama reci koje su mu mane..... :ppozdrav:
 
nije se dobro covek izrazio, tj nepotpuno... :D
znamo svi kako ide sa papirologijom, jos pogotovo ako je banka umesana (kredit)...


gorankosijer
ma nema tu sta puno sa se pise... mana mu je menjac, tj saltanje istog, dok neudje ti pod kozu, a onda samo psovanje jer se oko menjaca najvise naradis, puno saltanja reduktora...
prednost mu je dupla lamela, i 6 klipova u motoru, ako imas vremena vrati se 100 strana u nazad, pa citaj, ima svasta poucno....
 
ne vredi iskereno,bolji su imt-ovi traktori do '90 godista posle toga su ranje,a tek novi da ne pricam.... bolje ti uzmi traktor malo stariji ali ec ti se svaki dinar isplatiti..... veruj mi...
 
Moje mišljenje je da bi za pare kojim bi kupio nov 539 mogao kupiti mnogo bolji polovan traktor,ako baš hoćeš imt onda 549
 
zoran je upravu.... imt 542 je mnogo dobar traktor ,radio sam mesec dana sa njim dok je moj bio u kvaru i stvarno je dobar a pre svega i brz....
 
Nazad
Vrh