Pomoc oko odluke za kupovinu traktora

  • Začetnik teme crnimladjo
  • Datum pokretanja
Postrojili se kao sardine i mleveno meso :osmeh: :osmeh: :osmeh: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nemojte ljudi kuditi rusa nov motor u Agropanonci nesto oko 2 000 2 500evra nisam siguran kompletno sa korpom lamelom ma full,to je samo primer neko moze da nevoli rusa to je ok ali da ga omalovazava to je vec bezobrazluk!!!
 
pozdrav...
evo teme za razmisljanje... :sta:
imam rusa 892, rakovica 65 i imt 539
i sada zelim da kupim jos jedan nov traktor....ali pitanje sledi..........
u uzi krug su usli dva traktora; yto 80 ili mtz 820 ........
molim vas vase komentare....
 
Vec imas 3 proizvodjaca i mislim da ti cetvrti nije potreban. Moj izbor bi bio mtz 820, zato sto su ti svi rezervni delovi isti. Sa yto traktorima nemam iskustva. Mislim da bi ti bi ti bilo i lakse odrzavanje MTZ-a zato sto sigurno vec imas nekog iskustva.
 
miroslav78 je napisao(la):
pozdrav...
evo teme za razmisljanje... :sta:
imam rusa 892, rakovica 65 i imt 539
i sada zelim da kupim jos jedan nov traktor....ali pitanje sledi..........
u uzi krug su usli dva traktora; yto 80 ili mtz 820 ........
molim vas vase komentare....
[/quote pre nego sto se odlucis pogledaj i LANDINIJA, ako bas mora od ova dva vidio sam kineza u radu sa trobraznim obrtacem i nije los, nesto je sporiji od belorusa zavisi sta planiras raditi sa njim
 
prodajem imt 539 i rakovicu jer su dosta stari... tako da cu ostati sa dva trasktora...
a taj bi mi trebao za sadnju....a inace rus mi je star dve god i snjime sa zadovoljan, a yto mi se svidja sto ima klimu, sinhro menjac i malo je nizi sto ce za neke stvari biti lakse....mada bi i sa njim orao ako zatreba....
a taj landini ?? cija je to proizvodnja ?? imas neke slike od njega ?? i koja im je cena..hvala
 
Po mom mišljenju ZETOR je zakon.Imao sam 15 godina 560 pa sam ga prodao i kupio 5911.Nisam verovao ali razlika je kao nebo i zemlja-manji potrošač,okretniji pregledniji,linijska pumpa.Imam i 540 ali bi i njega da prodam da kupim zetora
 
miroslav78 je napisao(la):
prodajem imt 539 i rakovicu jer su dosta stari... tako da cu ostati sa dva trasktora...
a taj bi mi trebao za sadnju....a inace rus mi je star dve god i snjime sa zadovoljan, a yto mi se svidja sto ima klimu, sinhro menjac i malo je nizi sto ce za neke stvari biti lakse....mada bi i sa njim orao ako zatreba....
a taj landini ?? cija je to proizvodnja ?? imas neke slike od njega ?? i koja im je cena..hvala
imas slike i neke tehnicke podatke naq forumu na postu LS TRACTOR pogledaj tamo, kod nas u subotici ima jedan od 60-70 konja i koliko sam cuo covek je prezadovoljan ako budes hteo pricati sa njim javi pa cu ti nabaviti broj :cao: :cao: :cao:
 
Da li neko zna da li ce uredba za subvenciju kupovine novih traktora odnositit se i na traktore IMTa.?
 
Bilo bi veoma glupo da ne subvencionisu IMT.kad je to proizvedeno u srbiji.Sve zemlje okruzenja subvencionisu i guraju domace proizvode. al ko zna ovo je Srbija ,ovde je sve moguce. :veseljak::
 
Za domace traktore sam cuo da se subvencioniraju i to, dobija se faktura ili sta vec od distributera i prilaze se u ministarsvu i oni za par dana njima na racun 30-40% tako da ti ostatak ides kesom ili kreditom... A za ostale sam cuo da ides , kupis prilazes racun a povracaj kad bude... nemora da znaci da je tako ali tako sam cuo od burazera posto on juri da kupuje traktor...
 
domača je bila i florida pa je policija kupovala punta i pežoa jer je bila dobra provizija :haha: :haha: :haha: :haha:
pa to isto može ra se desi i sa traktorima da se subvencioniše neki strani ako to nekom odgovara mislim ako je provizija dobra a IMT nek propada boli nas uvo
 
Kad kupuješkupuješ kvalitet polovni uvozni traktori dobro održavani Fent Marsej Case i drugi
 
Dejan65, svrati do neke od tema da se predstavis, pa da se te malo upoznamo, pa onda nastavljamo diskusiju :cao:....
 
IMT 5136 GENERALNO SREDJEN.136KS.PREDNJA VUCA.CENA 6500e. naleteh na ovaj oglas i nesto mi ovde ne stima, mada opet nisam u toku :sta:
 
Nazad
Vrh