Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

Ako si primetio onu malu babu sto je dizala galamu i smeh pred kraj,e ja sam bio red ispred nje u produzetku ove crvene linije na kraju sam bio ja.

Inace on mi je bio najdosadniji,jer sam vec bio na njegovim prezentacijama ali ajd svako je sebi nasao nesto zanimljivo. :ppozdrav:
 
58f4d3383797535.jpg
[/URL] [/IMG] Ovo sam ja :osmeh:... Znam baba je pre pauze sedela iza mene luda ko struja. Glupo mi je bilo sto su ovi ostali predavaci bili tolko ograniceni pa nista tolko veliko nisu ni rekli to su trebali da snime da nisu ograniceni sa vremenom pa da za koji dan puste celo predavanje na TV..
 
Ne znam jesi student i jel malo bolje znas te predavace.Da bi oni komplet pojasnili i objasnili u detalje MALO je nekoliko sati strucnjacima kao sto su profesori Marinkovic,Crnobarac i Jacimovic.Ovo je bilo cisto onako informativnog karaktera,limit je bio 15min,da je bio jos toliki opet nista vise i konkretnije ne bi mogli reci.

- - - - - - - - - -

Pazi stvarno vidi se i ona. :osmeh:
 
Danas u osnovnoj školi sa početkom u 18 h prezentacija AS - hibridi kukuruza i pesticidi AgroSava.
 
Danas sa početkom u 10 h u restoranu Vojvodina u St.Pazovi prezentaciju održavaju KWS i Agromarket.
 
Jesam komšija tvoj je imao prezentaciju, e sad dal je imao prošle ili pretprošle nedelje. Imala je i Singenta.
 
Poslednja izmena:
Otkako su počela ova zimska predavanja interesovanje za ista se povećalo otkako su počeli služiti i zakusku na kraju........:osmeh:

fotografija0386.jpg
[/IMG]
 
@NA
Nisi dobro obavesten. U Sivcu guske na tavanu pasu :osmeh: Dok su razvlacili klupu ustanovili su to :osmeh:
 
21.03.2015. у 10 ч (субота) - Преглед и инспекција прскалица у Руском Крстуру, испред ''Ју Арбиса'',
24.03.2015. у 10 ч (уторак) - Преглед и инспекција прскалица у Турији, машински парк ЗЗ ''Турија''
 
Nazad
Vrh