Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.697
Ako si primetio onu malu babu sto je dizala galamu i smeh pred kraj,e ja sam bio red ispred nje u produzetku ove crvene linije na kraju sam bio ja.

Inace on mi je bio najdosadniji,jer sam vec bio na njegovim prezentacijama ali ajd svako je sebi nasao nesto zanimljivo. :ppozdrav:

cenejac111

Član
Učlanjen(a)
9 Nov 2012
Poruka
239
[/URL] [/IMG] Ovo sam ja :osmeh:... Znam baba je pre pauze sedela iza mene luda ko struja. Glupo mi je bilo sto su ovi ostali predavaci bili tolko ograniceni pa nista tolko veliko nisu ni rekli to su trebali da snime da nisu ograniceni sa vremenom pa da za koji dan puste celo predavanje na TV..

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.697
Ne znam jesi student i jel malo bolje znas te predavace.Da bi oni komplet pojasnili i objasnili u detalje MALO je nekoliko sati strucnjacima kao sto su profesori Marinkovic,Crnobarac i Jacimovic.Ovo je bilo cisto onako informativnog karaktera,limit je bio 15min,da je bio jos toliki opet nista vise i konkretnije ne bi mogli reci.

- - - - - - - - - -

Pazi stvarno vidi se i ona. :osmeh:

cenejac111

Član
Učlanjen(a)
9 Nov 2012
Poruka
239
Nisam student ja sam maturant a reko sam ovim mojim studentima kad budu imali neka predavanja u 2 3 godini o mehanizaciji obavezno da mi jave da dodjem posto me to najvise zanima. :osmeh:

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.262
Danas u osnovnoj školi sa početkom u 18 h prezentacija AS - hibridi kukuruza i pesticidi AgroSava.

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.262
Danas sa početkom u 10 h u restoranu Vojvodina u St.Pazovi prezentaciju održavaju KWS i Agromarket.

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.262
Jesam komšija tvoj je imao prezentaciju, e sad dal je imao prošle ili pretprošle nedelje. Imala je i Singenta.

Poslednja izmena:

KAMENI

Član
Učlanjen(a)
11 Jan 2012
Poruka
2.688
Otkako su počela ova zimska predavanja interesovanje za ista se povećalo otkako su počeli služiti i zakusku na kraju........:osmeh:

[/IMG]

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
13.477
@NA
Nisi dobro obavesten. U Sivcu guske na tavanu pasu :osmeh: Dok su razvlacili klupu ustanovili su to :osmeh:

milankos

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
251
21.03.2015. у 10 ч (субота) - Преглед и инспекција прскалица у Руском Крстуру, испред ''Ју Арбиса'',
24.03.2015. у 10 ч (уторак) - Преглед и инспекција прскалица у Турији, машински парк ЗЗ ''Турија''

Vrh