Poljoprivredna predavanja-prezentacije u našoj okolini

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.262
Hteo bi da otvorim ovu temu jer mislim da je interesantna za nas poljoprivrednike posebno u zimskom periodu kada se mi ratari obično dosađujemo. Jedno takvo predavanje u organizaciji Delte je danas u 11 h u beloj zgradi kod pijace, vidimo se ko dođe. :ppozdrav:

Rabadzija

Član
Učlanjen(a)
31 Maj 2010
Poruka
2.266
U Subotici u amfiteatru Otvorenog Univerziteta 14.01.2011 sa pocetkom u 11h
Ko drzi :sta: ( verujem PSS Subotice oni se nalaze u istoj zgradi)
po redosledu KWS ce biti oko 13h mene je zvao Alfred

Navali narode

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.327
Više ne odlazim na Deltina, KWS i slična predavanja, jer nema ama baš ništa korisno da se čuje... A što već nisam čuo prethodnih godina.

cukaneca

Novajlija
Učlanjen(a)
21 Sep 2008
Poruka
2.090
Branko je napisao(la):
Više ne odlazim na Deltina, KWS i slična predavanja, jer nema ama baš ništa korisno da se čuje... A što već nisam čuo prethodnih godina.
Vala baš tako!! Reklama do reklame i ti ajd veruj.

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
5.262
Bobe mogao bi malo da daš neko svoje mišljenje o Syngentinim sortama, nisu te zvali samo zbog klope :haha:verovatno ih i seješ :ppozdrav:

nikola ilic

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2010
Poruka
5.641
u sredu u staroj pazovi u hotelu vojvodina sa pocetkom u 11h,prezentacija pioneera,zvao me matic prezentator

Nikola.KV

Novajlija
Učlanjen(a)
30 Jan 2010
Poruka
2.746
Juce bila prezentacija AS hibrida.Organizator ZK,strucni saradnik Zdravkovic Sasa.Okupilo se 20-ak ljudi,covek strucno potkovan,bilo lepo.Ubedio me da sejem AS 51.
Zoran Kostovic promovise Poljoinfo

Koliko je covek lepo pricao samo sto nismo zaspali

A bile su i promoterke

Posle malo izmenili iskustva,koju turu pica,propagandni materijal,i krili se od milicije kad smo se vracali kuci.Sve u svemu,poucan skup.

Vrh