Polana

I moja se nešto usitnila nabijem je baš... Kako je lepo krenula bila, mislio sam biće k'o palac... A sada 3 da stavim na palac :)
 
To je i kod mene bila je krupna ja se odusevio, kad sad sitna ko zrno od kukuruza.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kolege, gde nabavljate one plasticne posudice sa poklopcem?! Moze i na PP da ne bi admini obrisali... Ja imao neki dogovor, medjutim digli su cenu bezobrazno...

- - - - - - - - - -

Kolega brankoobr, ako bi bio divan da opet obrišeš svoje PP, hvalaa :ppozdrav:
 
Brano jutros ranom zorom po kisi :kisa: Al' nije mi zao pokisnuti, samo neka pada :osmeh:

Ne izgledaju lose koliko je sunca i vrucine bilo zadnjih dana... Mozda za nijansu sitnije, no bitno da ih ima i da se uzmu neki novci ::novac:: Makar za 'ladnu vodu ;)

 
Odlicno izgledaju, kod mene su neujednacene, ima ih krupnih kao jagoda ali bukvalno i sitnih kao zrno kukuruza. A i dosta ima koje su pocele da se suse.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala kolega... Isto i kod mene... Sto se tice i krupnoce, a i tih sto se suše... Mada kapiram po prici ljudi i ono kako su mi govorili da su te sto se suše ustvari one sto su izbile iz starog panja... A i vidi se da su nizeg rasta.. Izbice nadam se druge ispod... Ako ne izbiju, na jesen cu od ovih mojih prebaciti gde fali i popuniti :)

Je l' beres ti kol'ko?
 
Ako naidje jos jedan tropski talas, bice prepolovljen rod, u ovom momentu je to nekih 30 %......

Proximus

U Vojvodini ima 1 000 ha maline sa prosecnim rodom od 10 t po 1 ha.. Tako da nije preterivanje 10 000 t. Da je ove god sve bilo u redu sa cenom otisli bi na 1 500 ha..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh