Podrivači

Pregoraro pozamljen od drugara, za razliku od Zmaja Vipera kojeg sam hteo kupiti ovde nista nije vareno nego segmenti spajani srafovima sto ga cini vecitom masinom, a Viper je golo govno naspram ovog "dede"
Mada bi Viper u mom peskovitijem zemljistu trajao ali griota je dati tolike novce za plastelin, ovaj je placen 600e.
Kako se pustaju ovi video snimci?Nece telefon nista da pusti.
 
U pitanju su slike,i kod mene neće na telefonu da ih otvori piše da nije pronađen program koji može da ih podrži
 
I kod mene preko tapatalka se to ništa ne vidi...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
**greška ja podrivac koji kad zapne kida srafove,savija opruge,krivi ram i kacenje....njemu je namena da zapne.Sva ta turska govnarija ne moze stati pored ovog YU podrivaca.
 
Za sta god da zapnem ide napolje,nema tu sta da se iskrivi i polomi, teras lagano i nema jeda


U redu je ako traktor nije dovoljno težak pa kod nailaska na prepreku prokliže ili ako se vozi pod slabim gasom pa krepa motor. No jedna i druga varijanta ima i negativne strane.

Okvir i radna tijela trebaju biti masivni i čvrsti, a sigurnosni vijak je taj koji pukne u slučaju nailaska na prepreku. Definitivno najjeftinije i po meni najbolje rješenje. Podigneš podrivač, staviš novi vijak i tjeraš dalje. Može se raditi brže bez bojazni od havarije i motor držati na optimalnim okretajima.
Ovo je moj stav po tom pitanju, a svatko neka radi kako voli.
 
Veruj da ima za šta zapeti. Meni je jedan jesenas podrivao sa JD od 200ks i ok je išlo ali u jednom delu njive nekih 50x20m krug drugačijeg i zbijenijeg zemljišta bukvalno zaustavljalo JD kao za betonsku ploču da je zapeo
 
**greška ja podrivac koji kad zapne kida srafove,savija opruge,krivi ram i kacenje....njemu je namena da zapne.Sva ta turska govnarija ne moze stati pored ovog YU podrivaca.
Ja meračim pobedin podrivač ako negde naleti. Ima ga mindjušar i radio sam sa njim. Taj nema sigurnosne šrafove...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Mislim da je stari LEMIND PROLETER majka Mara za te podrivače
Ima sigurnosne vijke
Ima i točkove ali nisu potrebni
Dobar razmak i raspored može da proguta šporet smederevac
Šasija MRTVI ČELIK, tela ako pokriviš što je vrlo retko napraviš sam od pločevine to sam probao!!
Jedino što za njegovih 7 tela treba bar 240ks


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh