Podrivači

Nakon što je zavaren kako treba, a i ofarban, ove godine smo uspeli usukati cev kao član paracinac83. Sraf nije ni pukao, a brzina se kretala oko 4km/h. Videcemo koja je debljina zida, ali verovatno oko 6mm. Kod tupanjca na spartač je zid od 6mm, a ovo je ipak podrivač
26be389fab26dd8b696c4e5986576150.jpg
6fd1e90ac0ba5b3b968fd0acedded7cf.jpg
 
Da, to mi je za utehu, bolji smo varioci od onih iz njihove radionice
A bolje da se odmah iskrivio. Džaba smo ga varili, šmirglali I farbali. Samo gubili vreme...
 
Jesam ovu sto sam uvrnuo, ostale sam ojacao. Da sam na otpadu nasao cevke za celu duzinu promenio bi ih, ovako ostalo da cekam da se iskrive ponovo pa da trazim. Za sad ide bez problema sa ojacanjima. Podrivao sam krajem avgusta.
 
Ja sam nasao vec spojene u profile na otpadu ali je duzina bila 220cm pa odsekao samo parce da zamenim. Bili su neki stubovi pre nego sto ih posekli.
 
Samo ću da ponovim ono što sam već jednom pisao:mom Lemindu je ram kutija od 18mm debele pločevine.Pa vi uporedite razliku.Ova privatna zajebancija ne zaslužuje da ga iko više kupi i potroši na njih 1 svoj dinar.
 
Poslednja izmena:
Samo ću da ponovim ono što sam već jednom pisao:mom Lemindu je ram kutija od 18mm debele pločevine.Pa vi uporedite razliku.Ova privatna zajebancija ne zaslužuje da ga iko više kupi i potroši na njih 1 svoj dinar.
I nije samo kutija nego ima jednu vertikalnu pregradu isto 18mm
Nema šanse slomiti ga!!
Kidali smo L profile što drze noge, kidali noge, ali šasiju nikada!!
A znam da ima pregradu jer sam jedan skraćivao da bude 5 nogu pa radio brener

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Zavisno od tipa zemljišta. Ima gde uopste ne pucaju, a ima gde toliko pucaju da batalimo podrivanje. Ovde je to bio slučaj, pa smo, ostavili za kraj. E sad, dal zbog male brzine sraf nije pukao, vec je počeo da tegli cev, nemam pojma. Sta god da je, podrivac je govno, cev koja drži organ, da bude debljine od 6mm. Pa to samo naši privrednici znaju. Čast izuzecima na kvalitetu.
 
Ja sam do danas ispodrivao 183 kj strnjike,do sada mi je puklo 32 sigurnosna srafa i 2 ona od 20mm×180mm. I istrosio se jedan par nozeva.
Danas zavrsavam strnjiku,a za kukuruziste treba min.50L kise da bi moglo da se radi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh