Podrivači

Al nije valjak od MBV podrivaca kao ovaj na slikama, barem na njihovom webu, ima manje jezeve i ne moze se usporedit sa ovim jer ovaj radi kako treba i lomi grude.
 
Cena mu je 1800 do 2000,postoje neke dopune i od toga zavisi cena...pricao sa gazdom,tako da je info 100% tacna.
b9dco2.jpg
 
Ja planiram od nedelje da pocnem sa izradom jednog podrivaca sa 5 radnih crtez sam nacrtao.tela ce biti ista kao sto ima podrivac mbv vršac stim da nece biti 30mm nego 35mm, tela sam nasao da secem u Subotici covek koji moze da sece do 100mm laserom.Rama ce biti kao sto ima nas dragi clan Sutjescanin,samo sto ce piramida biti drugacija nece biti izvarena nego pricvrscena vijcanom vezom i dva cickas rotora na hidrauliku
 
Oni prave,onaj zmaj sto imam su samo prodavali...nije los,cak je malo i vislji od zmaja...zamerku imam na polozaj tela,manje su zavijena,pa je efekat "mesanja zemljista" malo slabiji.inace tela se pomeraju levo desno,sto na zmaju nije moguce.kvalitet materijala je samo upitan,a to ce vreme oceniti.
 
Imaš pisano o ovim vibro varijantama ranije u ovoj temi.E sad za te tvoje traktore mislim da nema ništa što bi se moglo vući ispod 20cm.
 
Nazad
Vrh