Pneumatske sejalice za kukuruz

Pucaju mi ovi nosaći od turbine na Olt. Ovo je zadnji pokušaj popravka, bile kod majstora, zavario tigom.
Ako ne izdrže dat ću napravit jače.





 
Armatrak u selu nemoze da nosi neku tursku 6r.Kaze mi covek pa je morao za kejsa 90ks da je prekaci.
Gaspardo magika 6r drugar godinama sejao sa 1025 grbavi most 200kg tegova.
Na hirlimanu imam kardan 700 o sa jim cu soju sejati a na mtz 820 ako je na 1000o koliki bi gas trebao za nekih 500 kardana?
 
Sejalice spremne za predstojece radove
31687982cf54bc85e671e68c44de2864.jpg


Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Da nije slucajno do kardana, ako cijev u cijev ne ulazi fino moguce da pri spustanju i dizanju dolazi do pomjeranja turbine



Послато са SM-A202F помоћу Тапатока
Hoće tu još zezancija oko kardana da bude, ako su preveliki krstaci i velik ugao kardana pri podizanju takodje hoće da puca od vibracija.
 
A Kardan ide jako lagano, ne upire, a nosi ju 539 tako da nije ni ugao velik, eventualno kad je dignuta, al' ne sijem ja pa nisam to zagledao baš.
 
Kad bi kupovao novu samo bi diskosna dosla u obzir. Sluzi sa raonicima, ali polako je smenjuju diskosne.
 
Član Srđan Žorž je Tursku nošenu sejalicu prepravio u vučenu i seje bez problema sa IMT 549.

Неије то Срђан Жорђ преправио, него је то сликао код мог другара који је село даље од њега, а сејао му је услужноооо...

Иначе тај мој другар је прошле године посејао са њом око 200 ха, упитању је чанса и 549.
 
Неије то Срђан Жорђ преправио, него је то сликао код мог другара који је село даље од њега, а сејао му је услужноооо...

Иначе тај мој другар је прошле године посејао са њом око 200 ха, упитању је чанса и 549.
Alo, šta se ti ne javljaš pet dana?
 
Nazad
Vrh