Pneumatske sejalice za kukuruz

Kakva je kad su te pare, ili je Matic potvrdio trgovacke sposobnosti :osmeh:
 
Sto se tice provizije .... :haha: :haha:
Nismo jos nista radili ali cemo raditi do jeseni,znaci platio sam je 300e kompletna(za te novce nema bolje) sad cemo je rastaviti izmenjati lezajeve,caure,creva,ubaciti manometar jednom reciju je spremiti u fulu.
Marka je Beker,malo je nerealno da nodet bude za te novce.
 
Mogu slobodno da kažem da je više nego dobro stanje sejalice za te pare.Proviziju ćemo računati u koliko pojedemo i popijemo kombinaciji. :osmeh: Ima i Nodet-Olt sejalica po veoma pristupačnim cenama samo treba bazati redom i tražiti a nema se vremena.
 
Mogu slobodno da kažem da je više nego dobro stanje sejalice za te pare.Proviziju ćemo računati u koliko pojedemo i popijemo kombinaciji. :osmeh:
Ma da je jeftinije ne bih je ni kupio i ovako mi je bilo sumnjivo i zvucalo kao da me neko zaj.... dok nisam otisao da vidim,kad uz ocin gazda ni kaparu nece kaze kad dodjes samo se javi nekom od mojih da ces je natovariti i ostavi im novce,na srecu tako je i bilo,za cudo cuda je gazda nasao poklopac jedne baterije koji je falio.
 
Ja sam vaspitan da budem pošten pa tako ne mogu nikoga da prevarim.Obratio mi se čovek sa pitanjem da li ima negde povoljno,ja proverio,našao i slikao.Poslao slike i tek onda telefon vlasnika da se dogovore.Čist račun,duga ljubav.
 
Tako je Baca.Cak sta vise nasao mi je i spartac jako povoljno 6 redni.On poslao slike,kupac poslao telefon i opet cist racun a i volemo se.

Sto se tice sejalice cuo sam da u Beocinu ima firma koja pravi setvene ploce,pa kad bih nasao magacinera da u toku zime iznese ispod kaputa de bi mi kraj bio.
 
Što da se ne volemo.Nismo se posvađali.Mislim da sam negde na forumu pročitao ako ne baš i u ovoj temi da je u Beočinu predstavništvo Ino Brežice mehanizacije pod koje spada i Becker.
 
Cuo sam da ima i u staroj pazovi neki lik sto pravi setvene ploce za becker cak je poceo i za soju da radi ali koliko sam procito ovde na forumu da je cena za komplet ploca paprena...
 
Ima neki covek koji prepravlja te mehanicke sejalice da seju jos preciznije i brze, stalno nailazim na njegove oglase po novinama, mada me nikad nije interesovalo kako to radi

Kako god da radi i ko je radio setveni aparat seje sa 47 cm visine i tu brzina kretanja nebi trebala da se povecava , a o lomnjenim zrnima da nepricam
 
Ima i u Beceju 35e cena ploce u sezoni bila,e sad van sezone ce ici to i na 25e po ploci,jos kad bih nasao nekog pa kupimo nas 2 ploce to bi bilo jos jeftinije.
 
mogu da nabavim ploce za nodet ili da vam pravi lik kazate koliko rupa hocete ja ga pitam dodjete i dogovotite se sa njim mislim da je manje od 35 e
 
Sto se tice provizije .... :haha: :haha:
Nismo jos nista radili ali cemo raditi do jeseni,znaci platio sam je 300e kompletna(za te novce nema bolje) sad cemo je rastaviti izmenjati lezajeve,caure,creva,ubaciti manometar jednom reciju je spremiti u fulu.
Marka je Beker,malo je nerealno da nodet bude za te novce.

jel slovenacka ili svabica
 
Nazad
Vrh