Pneumatske sejalice za kukuruz

Tako je,sada je pogotovo u dzaku seme svo isto pa nije problem nastelovati mehanicku.Ko radi manje zemlje one su sad idealne a za cene Srbije 400 je plafon cena,mora biti ko nova.


OLT mehanicka nije losa,remont je skoro dzabe ako nesto treba,bitno je da je lepo nastelujes,to jest plocice i gas.Koliko mislis da sejes sa njom?

pa ona bi sijala oko 4-5 hektara godisnje
 
ova sijacica sto mi nude i nije bas na izgled nesto posebno ali da se to prefarbati. na zalost nemam slika pa da vidite kakvog je izgleda.

slika-127804-2011-04-1303683264-velika.jpg

rijec je o ovakoj sijacici!!!
Na ovoj slici nije nesto uredu sa sejalicom lanci za djubrivo moraju da idu sa spoljne strane a ne unutra kao na ovoj sejalici....
 
4-5 hektara,idealna za te radove,bez mnogo zurbe i jurnjave.Sto je najvaznije brzo se isplati.Pogledaj jos po oglasima mozda se nadje neka jeftinija.Kod nas su stvarno jeftine.
 
@ mirko daj da sklepamo nekakav camac,kupimo oltacu kod nas i gurnemo je preko Drine @garymanu! Razlika u ceni je.... A ostane nam camac za export import za ubuduce! :osmeh:
 
Na ovoj slici nije nesto uredu sa sejalicom lanci za djubrivo moraju da idu sa spoljne strane a ne unutra kao na ovoj sejalici....

Ne mora da znaci da nesto ne valja tu. Jednostavno prenosni lancanici su s unutrasnje strane sto ne igra nikakvu ulogu gde se nalaze. Najvaznije je to sto okrecu pogonsku osovinu za djubrivo pa dolazi do istog rezultata.

@garymann
Ne znam kakva je situacija kod vas ali meni tih 400 evra deluje mnogo jer ja sam prodao svoju pre par godina za 100 evra i to je bilo plafon sto sam mogao izvuci.:ppozdrav:
 
@ mirko daj da sklepamo nekakav camac,kupimo oltacu kod nas i gurnemo je preko Drine @garymanu! Razlika u ceni je.... A ostane nam camac za export import za ubuduce! :osmeh:

hahahahha to bi bilo najbolje pa Vam ja vratim camcic i koji € u njemu za trud.
koliko ja vidim ovaj lik nece da spusti cijenu drzi se na 400€ sto mi je neprihvatljivo ali vidjet cemo jos dok se i moj stari umjesa u kreiranje cijene :D:D:D:D
 
i kod nas su manje parcele od 2 dunuma pa do 5 dunuma rijetkost su vece parcele mada ima i takvih.

sto se tice sijacice sto sam vec pitao cim dodje kisni dan (kazu da ce u utorak da pada kod nas) idemo ja i stari da je pogledamo pa cu da slikam i postavim slicice
 
Nazad
Vrh