Pneumatske sejalice za kukuruz

Samo sto si posao, ono kraj njive. I sad te neko kome je duz 400m ubedjuje da ti seju usluzno novom Vaderstad. :)

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
moj matori seje vise od 7ha dnevno sa nodetkom i imt 539 ,covek do sad odradio ne znam koliko sta nase sta uslugu a radi vec 20god to...ja mu kazem da uzmemo vecu za turcina nema sanse kaze ova ima da radi jos reko dobro to tvoj posao

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Fergan u brdu sa nodetkom sa sve tegovima po nekad skace kao magarac na okretanju jos ako je malo neravno na uvratinama bude zurke.
I ove turske su teske kao sinje more,foton 75ks je njakao sa sve prednjim tegovima po ravnici.Nisam mogao da ga smotam nego iz par puta tamo vamo. Kada sam stavio utovarivac i kasiku napred nema vise problema (zato sad cekam kad ce da pukne na pola) :)
 
Na brdu sa ferdzom moraju dobro da hvataju i leva i desna kočnica da bi moglo da se seje. Kad se seje na velikom bočnom nagibu mora da se seje pod kočnicom.

Kod okretanja gde je veliki nagib, a seje se uzbrdo nizbrdo, nije toliko veliki problem okrenuti se koliko je nezgodno upraviti ga na vrstu pre nego što se spusti sejalica.
 
Na brdu sa ferdzom moraju dobro da hvataju i leva i desna kočnica da bi moglo da se seje. Kad se seje na velikom bočnom nagibu mora da se seje pod kočnicom.

Kod okretanja gde je veliki nagib, a seje se uzbrdo nizbrdo, nije toliko veliki problem okrenuti se koliko je nezgodno upraviti ga na vrstu pre nego što se spusti sejalica.
Deutz je stabilan.Ponovi ga sa nekom pravom sejalicom😂
 
Jel sejao neko 4-rednom Sakalak sa markerom na sredini traktora ? Interesuje me da li treba produzavati marker ili stize ovaj fabricki. Po formuli sam dobio 180cm ali u supi trenutno oko sejalice nema sanse igla da padne pa nema sanse da otvaram markere da premeravam.
 
Nazad
Vrh