Pneumatske sejalice za kukuruz

Barem ovde kod mene se ne zale na imt sijacice
 
Ulazila je u odabir radi dva reda ali akp je loše ne zanima me.
Problem je što su sve 4 reda
Kupi 4 reda i sij sa velikim traktorom
I ja sam trazio 2 reda i kad sam vidio da je mala razlika u cijeni odlucim se za 4 reda i nisam pogresio
Na kraju krajeva kad uporedim lakse je raditi u kombinaciji veliki traktor i 4 reda nego mali traktor i 2 reda

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
539 se igra sa nodetom 4r neuporedivo brze i lakse raditi.
2r ko seje 1h to ok, ma da to je lakse platiti.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kupi 4 reda i sij sa velikim traktorom
I ja sam trazio 2 reda i kad sam vidio da je mala razlika u cijeni odlucim se za 4 reda i nisam pogresio
Na kraju krajeva kad uporedim lakse je raditi u kombinaciji veliki traktor i 4 reda nego mali traktor i 2 reda

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Lakše je s 4 ali treba i krov za to.
Dosta ih nema kutije.
 
Dve Majine sejalice prodaje jugokomercija ostale su od licitacije jedna je 6x70cm pocetna cena je 164.000din druga je 6x50cm 118.000dinSejalice su kompletne I koliko sam video ne fali im nista .Koga zanima moze da pogleda u sredu od 13h na ekonomiji na.ulasku u Backo Gradiste preko puta benzinske pumpe.
 
Poslednja izmena:
Obično mogu u bolje opremljenim farbarama da naprave odgovarajuću boju, samo treba poneti deo mašine, da mogu da skeniraju boju.

Ako nekome treba greda za OLT sejalicu ( 4 reda ), neka se javi.
 
Ima u Zrenjaninu u Muzlji,nzm kako se zove...tamo takodje prave farbe po uzorku.
Edit: Sad sam nasao,Gabi se zove.
 
Poslednja izmena:
Ako je izblijedila boja, skini komad sa sijacice do kojeg ne dopire sunce a ofarban je(jer tu boja nije izblijedila). Njega odneses i izmuckaju ti, e sad neke farbare imaju akril koji je 25e set, neke poliuretan koji je 15e, a neke kamionski program koji je oko 20e set. Koju god da kupis kupi kvalitetnu osnovnu, epoxy je oko 15e set ali vrijedi te pare.
I da dodam, ne moras uzeti kg farbe, mozes uzeti od 100gr pa na vise..
 
Nazad
Vrh