Pneumatske sejalice za kukuruz

Evo je,kupio sam je.

Sent from my HTC U12 life using Tapatalk
0b1e033e44ea0f4b0f81bdf3320067ea.jpg
Nek sluzi.nasa 8/12 je imala takodje ove diskove i tockove,ali je Coric iz nekog razloga skinuo...nikad po njih nismo ni otisli u Basaid.inace odlicna masina,godinama sluzi bez kvarova.
 
Kolega Emigrant, moze li jos koja slika nagaznih tockova? Ovo je Maja ili Nodet? Majevica nije stavljala ovakve siroke nagazne tockove pored diskova. Ovaj nagazni tocak je isti tocak koji Hudjik montira na špartače i sigurno je bolji nego uzani koji montira Majevica.
Vratio sam se nazad, vidim da je Nodet, otuda i razlika. Mozes li izmeriti i napisati precnik tog tocka i uslikati kompletnu bateriju kako izgleda?
Evo koliki su nagazni točkovi
affd2db891f139dcc35e029e78c25564.jpg
5bb8b5892edef4b72406b3eaae245f19.jpg


Sent from my HTC U12 life using Tapatalk
 
Moj drugar iz Ade ima Khuna originalnog narandzaste boje , sa ovako velikim tockovima pored diskova kupjen u agroglobe-u. Po njegovim recima namenjen za sejanje kukuruza..:unsure:
 
Malo baca po hektaru,mislim da ne bi mogao jedino da preradiš one lančanike staviš neke manje.Prvi modeli su imali onaj točak koji je pogonio osovinu koja okreže dozator i izbacuje đubrivo.Posle su doneli set lančanika koji se povezan sa četvrtasto pogonskom osovinom na mašini osovinom .E tu kad bi se stavio neki veži lančanik a gore neki manji možda bi i moglo da izbaci vežu količinu.
Moji su na prodaju ako nekog zanima.
 
Nazad
Vrh