Pneumatske sejalice za kukuruz

Bucalo-Sabac.
Okreni prvo pitaj da li imaju sve sto ti treba.
Kvalitet delova kao i svugde, mala privreda.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pa i nije bas, ima delova koji su im bas losi, ono sto oni prizvode je golo go..no
Nisam napisao da je kvalitet ful.
Mogu ti reci da sam zadovoljan kad uopste mogu negde i naci, to sto cu cesce menjati jbg, sta da radim, kupio bi bolje da ima negde...
Znam da deljaju u svojoj radionici
Gore mi je kad odem kod strugara a on kaze a jeba ga ti gde dodje danas kad ne znam kud cu od posla, pa nisam ja odlucivao kad ce da pukne.
Ili jos gore ako moram ostaviti par dana a on odelja isto kao ovi ovamo.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da oni su,ja sam uzeo komplet za šestorednu i sedmorednu sve čaure,poslao im katalaške brojeve i sve dobio u posebnim kesicama sa bar kodom,njihovom šifrom i kataloškim brojem.A svaka je pasovala bez problema.šalju u momentu,samo sam emailom poslao šta mi treba .A cena u odnosu na obvičnu trgovinu daleko manja.
 
Posle dugo listanja foruma citanja i razmisljanja, hteo sam da uzmem nodet, imt ili majevicu, al danas pazarena sejalica, hidro markiri, 3 seta ploca, kutije za vestak i za insekticid..
8954779153b48fa0b1cd8d4c140aedf5.jpg
4ecc31c7c339b54835c3a0cc3974fa73.jpg
231b7570d7ce924d4c322873a6b89853.jpg


Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Ko je uvoznik Gaspardo sejalica, sem almexa... i da li neko zna cenu nove Gaspardo sejalice 4 reda?
 
U hrv imaš 3 modela
Sp,mt i mtr.
Cijene su im za Sp bez kutija za gnoj 6800e, sa kutijom 7800e(one imaju raonike)
Za mt 6600e bez kutija za gnoj i 7900e sa kutijama(ovaj model ima hidro markere u osnovnoj opremi kao i disk ulagace),
I mtr 9800e bez kutija za gnoj i 11300 sa kutijama za gnoj.
Na sve cijene ide 25% pdva.
 
Kako da resim markire od Monosem sejalice? Hidro markiri su u pitanju trebaju mi dve uticnice na 560, interesuje me jel bi mogao da resim na primer kao kod Ozdoken sejalice, crevo od levog markira ide u neku kocku i crevo od desnog sa druge strane, a izlazi jedno crevo koje ide na traktor?
 
Nazad
Vrh