Pneumatske sejalice za kukuruz

A šta reći to je normalno u opštini odžaci!!
Ne bih želeo nikog da uvredim ali u toj opštini jedino sam dobru saradnju ostvario sa 2 čoveka
Drobac iz Ratkovo
M oil Odžaci
Loše iskustvo imam sa bar njih 10 malih privrednika



Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Koji Drobac iz Ratkova!?

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Neko je vec pisao da je na OLT i Nodet stavio neke trouglaste limove i da onda manje ima prljavljstine od zemlje i sunceve svetlosti koji bi smetali elektronskoj kontroli setve. Ima li ko sliku tih malih limova kako su montirani i gde se mogu nabaviti ?

Ја сам од реслова лима исекао и заварио, и сада грудвице не упадају.



 
Ja imam ploce za soju sa 88 rupa u jednom redu i skroz je ok.Nisam video da ima praznih rupa na ploci a sejao sam par puta dosta krupnu soju.Lancanik 24 zuba i 3.6 cm razmak u redu.
 
Kako da udaljim kuciste konusnog zupcanika od kucista setvenog aparata na nodetki, konusni je preblizu tanjirastog i nece da se okrece, jel ima neka platna za to? Stavio sam oba alu. zupcanika i sad su preblizu jedan drugog....
 
Ja sam u tu svrhu skidao brusilicom konusno tanjirasti zupcanik.tj njegov zadnji deo da on ode dublje unutra u kuciste.znam da nije resenje ali sam tako radio.valjda sam kupio losije zupcanike.
 
Za priblizavanje znam, nego gledam sad kako da ga udaljim... A platna bi trebala da bude u obliku one prirubnice... Brusenje je jedna od opcija...
 
Gdje?
Sto manje rupa jer planiram da sijem 4.5 do 5cm razmak.
Ima u Budzaku preko puta Nestro pumpe, trgovina dijelovima za poljomehanizaciju,
72 rupe sa 4,5mm rupama

Mozes ga i ovde kontaktirati, ima sve dujelove za OLT/Nodet sijacive
OLT PSK PNEUMATSKA SIJACICA ZA KUKURUZ DIJELOVI SEJACIC (Po dogovoru)


10a077b5f4a19722dee903184fd76642.jpg


Iskreno, meni ove ploce nisu legle na sijacici kao kukuruzne, cesto su pucali osiguraci, mozda bi vremenom nalegle...
 
Nazad
Vrh