Pneumatske sejalice za kukuruz

Nardi je indenticna Sola, jedna je prosem K, a druga starsem K. Sve je isto osim sto je na soli malo vise plastike ma setvenom aparatu. Sve ostalo je isto, saraf na saraf.
 
mladen
Hvala,gledao sam i druge proizvodjace npr monosem,kuhn,maskar... odlicne su sve jos kad su nove.. ali odabir je na Solu razlog je sto su ove ostale malo vise na ceni a placas ime jer su identicne po setvenom aparatu i ulagacu.Prednost u rasporedu zrna ima monosem no vozicemo polako (oko6-7km/h)pa ce i ova postici tacno!Ima jos nekih sitnih razloga koje necu pisati javno znam da citaju poruke na forumu i prodavci pa ne zelim nikog da dotaknem komentarom jer mnogi za svoje sejalice kad ih prodaju govore da su najbolje!
 
slike.php
[/URL][/IMG]Lepo napravljeno,25e komad...
 
Poslednja izmena:
Ја сам ставио точкове са стране да не иду у траг трактора и више немам проблема са лепљењем земље на њих...
 
Hvala.Ja sam uzeo neke felne za male pare,a sad sam nasao i gume,pa cu onda staviti njih.Izasle me dve pune sa felnama kao jedna spoljna i unutrasnja na duvanje.
 
Koje su setvene ploce bolje za suncokret, od 2.5 mm ili od 3 mm? U pitanju nodet pneumatska sejalica. Nisam do sada sejao suncokret, pa ne znam koje ploce da kupim..
 
Pozdrav društvo potrebni su mi depozitori za đubrivo 6 komada za nodet dali ima neko ili znate nekog ko ih pravi. Hvala
 
Nazad
Vrh