Pneumatske sejalice za kukuruz

Posije ulagača imam ljevane točkove i ništa više, kupio zagrtače, ali ih nisam ni montirao, i nema problema

- - - - - - - - - -

Idu i sa 18.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2


sa 18x2,5 sijem suncokret, inače ljudi siju sa 3mm, al onda skidače zrna treba zatvoriti skoro do kraja da nehvata po dva zrna, bolje ide sa 2,5mm a vjerujem da može i sa 2mm ići
 
Juce smo malo menjali depozitore
x3CT7AI.jpg
y2pOdh8.jpg
 
Da li je opravdana cena nove oltove sejalice, kosta 5000e?
Ima i Majevice za oko 3000e, nego ce mi biti malo teza za Fergusonce. I ona je valjda sa plasticim setvenim aparatom.
 
Ne znam cene ali mislim da je 5000 puno. Mada, ako država vrati 40% nije.A što se tiče majevice kažu da je teška. Ja nemam iskustva sa njom. Majevica je, ipak, za jaci traktor.
 
Poslednja izmena:
Znam za povracaj od 40%. Ali taj povracaj daju i za Majevicu.
Tako da ja poredjujem punu cenu. Majevica je mislim 3200e, ona sa plasticnim setvenim aparatom, celih 1.800e razlike izmdju olta i majevice.
 
Clan Mirmag ima Laru i on je vuce-nosi sa 533 pa pitajte njega sta i kako on ce vam najbolje reci!
 
Napravio bih za moju sejalicu prebacivač markera ali ručni da mnogo ne komplikujem pa ako neko ima neku sliku da postavi što prostije rešenje bio bih zahvalan :ppozdrav:
 
Pa nemam nikakav markire spustim i oni vise dok sejem kad završim njivu podignem ih , za sejanje kukuruza na 70 nesmetaju ali za ovu što sejem soju na 50 markiri prigrću jedan red pa mi tu kasnije niče soja samo zbog toga ništa drugo
@NA sejalica nije vredna nekog ulaganja većeg u nju to je beker pa bi što jeftinije da ispadne
 
Ja mislim da imam nešto ovako od IMT sejalice ne zanm da li ti odgovara,meni je ostalo posle prerađivanja na pneumatsko prebacivanje,ako nisam bacio i ako je nađem,mogu ti poslati.

wtelva.jpg
 
Nazad
Vrh