Pneumatske sejalice za kukuruz

Jesu sa dva reda su,nudi mi drugar ploce od 96 rupa za soju,jel ima neko tabelu na koji razmak moze da se seje sa tim plocama...
 
Tako je, jer ima duplo manje rupa, to je iz uputstva olt original 2004.g.

Obrati samo paznju da je to sa lancanikom od 24 zuba na spojki, jer islo bi jos gusce sa lancanikom od 16 zubi
 
Hvala ti :ppozdrav:
Ako sam te dobro razumeo za ovo mnozenje,onda ona najgusce moze da seje 2,8 cm

Mislim da ne, ako je sa 24zuba lancanikom na ploci od 48 rupa min 13,9cm, a sa plocom od 100 otvora 6,7cm min , a sa zupcanikom od 16 zuba ti pise za 100 otvora plocu min razmak 4,4cm. To pise u uputstvu za PSK od 2012 godine.
 
Mislim da ne, ako je sa 24zuba lancanikom na ploci od 48 rupa min 13,9cm, a sa plocom od 100 otvora 6,7cm min , a sa zupcanikom od 16 zuba ti pise za 100 otvora plocu min razmak 4,4cm. To pise u uputstvu za PSK od 2012 godine.


nešto si ga pomješao, ja radim sa 48 rupa pločama, i sa lančanikom od 24 zuba i sijem na 6 ili 6,5cm
 
Koliko rupa na ploci je najbolje za kukuruz 18 ili 22 ?? I koji promer ?? Gde se mogu kupiti najkvalitetnije ploce ??
Izvinjavam se zbog duplog posta.
 
22 rupe 4,5-5mm,a imas ih u Ekopan Novi Sad ,Pla met Zrenjanin,Plasto metal Ruma,Agroart Stara Pazova,...
A najlkase ti je da malo prelistas koju stranu u nazad i sve ces pronaci sta te interesuje!:ppozdrav:
 
Gdje si kupio tu nodetku???? kao da sam ju vidio danas.....

za kukuruz idu ploče sa 4,5 i 5 i 5,5 rupa, sa 22 ili 27 rupa, piše da još mogu ići i 33 rupe
 
Gdje si kupio tu nodetku???? kao da sam ju vidio danas.....

za kukuruz idu ploče sa 4,5 i 5 i 5,5 rupa, sa 22 ili 27 rupa, piše da još mogu ići i 33 rupe

Kupio sam je u jednom selu blizu mene od gazde koji je sejao sa njom, nije od preprodavaca.

Ja sam dobio od 18 i 27 i 32. Ali je ova od 18 pohabana malo.
 
Nazad
Vrh