Pneumatske sejalice za kukuruz

Ova levo ko da je razbušivana na veće rupe a vidi se da su radile ali ne mnogo, bez obzira sramota za fabriku i jedan veliki minus, na sitnicama ruše ugled firme.
 
Ova levo ko da je razbušivana na veće rupe a vidi se da su radile ali ne mnogo, bez obzira sramota za fabriku i jedan veliki minus, na sitnicama ruše ugled firme.
Ova desno je nova a levo je isto nova ali moguce da je promer bio manji pa je izbusena veca rupa i posle toga malo doradjeno_Odakle njima ploce koje su radile,da ne kupuju polovne,ma dajte ljudi...
 
Nove 99%. Tako su i nase izgledale kad su stigle. Pardon kad sam ih ja pokupio nakon 6 odlazaka za B.Palanku.....
 
Ova desno je nova a levo je isto nova ali moguce da je promer bio manji pa je izbusena veca rupa i posle toga malo doradjeno_Odakle njima ploce koje su radile,da ne kupuju polovne,ma dajte ljudi...
Ma sve četri su potpuno iste,i ova desna je sa kontra strane ovako izbrušena a i ova leva ima ovaj "prsten" sa druge strane.Ja sam ovako slikao da bih se videle obe strane.Evo i dva člana su mi na PP potvrdila da su i njihove nove ploče ovakve.Meni baš gadno izledaju,lepše mi one sa pijace al ajd mooožda su ove nešto kvalitetnije.Hvala vam svima sad mi je malo lakše:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nemate vi pojma kako Majevica funkcionise i kako se radi u njoj. Verujte da se masina moze cela kupiti na komade od radnika, a jedino sto nisu uspeli da iznesu je greda. Svaki deo vise puta udje i izadje u fabriku :cool:
 
Uzeo danas neke ploce za suncokret na vasaru,750 din kom. na oko su dobre a videcemo kakve su i u praksi! 18 rupa,2,5mm precnik rupe!

- - - - - - - - - -

15fk38j.jpg
1jsxvl.jpg
 
Nazad
Vrh