Pneumatske sejalice za kukuruz

Za soju netrebaju skidači ni sa jednim redom rupa, nego frenki koliko te tvoje ploče na slici imaju rupa?
 
Ma može se sejati i bez točkića,ko da to mora biti na sejalici a poznajem tipove koji su sejali i u rikverc a i bez kardana:haha:
Samo zakačiš i neokreći se sine-po mogućnosti 2.brzom sejati i gas do panja:osmeh:

- - - - - - - - - -

Nody,moraš samo rešiti onaj luft u levom točku da ti nebi otpao u sred njive pa da i ti nebi sejao bez točkića na plejbek:cvetic:
 
Gde se mogu kupiti kvalitetne ploče za MAJU cena nije bitna.Ove pijačarske za 900-1000 din mi nekako neulivaju poverenje,il su one jedina varijanta.
 
imt-sijac.jpg


Plasticni kos za djubrivo. Nema cijene.
 
Uzeo, a ni na alvalk nije zvao. E stipsa... Mislim da kod Miće može na tri godine bez kamate, ili je to samo za traktore i Vogel plugove?
Komso ja bio na alvaluk u Jabuku:bravo:.Dao kolega drinkic(Jack je bio ladan) za podmazivanje masine,nemogu da gresim dusu.:ppozdrav:A sto se tice skidaca semena kod,agrije ili olta.Na vasarima sirom nase lepe se gadjaju njima i nisu nikava stavka(par stotina dinara) u ukupnom obracunu cifre za nase godisnje ulaganje u poljoprivredu.
 
Poslednja izmena:
Ljudi da li neko zna od vas gde mogu da kupim originalne siroke lance za Nodet? Slicni su kao od spartaca ali mi se cini da nisu isti. da li je neko od vas to skoro kupovao menjao
 
Nazad
Vrh