Pneumatske sejalice za kukuruz

Koliko vredi pneumatska sejalica olt dvoredna za kukuruz? Sejalica je 2007 godiste i u dobrom je stanju, nije mnogo radjeno sa njom....
 
Kakva su sejalice Becker? Kazu da su dobre za kukuruz... A kakve su za suncokret? Da li ima neko takvu sejalicu i da li seje suncokret sa njom....
 
Kakva su sejalice Becker? Kazu da su dobre za kukuruz... A kakve su za suncokret? Da li ima neko takvu sejalicu i da li seje suncokret sa njom....
Sejao sam nekad i suncokret sa njom ali sada sejem samo kukuruz i seje perfektno. Mada primetio sam da se u ovoj temi slabo pise o Bekericama to verovatno zato sto se NEKVARE pa ljudi nemaju o cemu da pisu.
 
ddj6om.jpg
[/IMG]

dali je ovaj ulagac zreo za menjanje ili?i koliko kosta nov?od sejalice olt je
 
ljudi da vas cujem ,imam jedno pitanje u vezi sejalice, planiram da je podesim sa 70 na 65cm razmak redova, dali se time povecavaju prinosi? i naravno kako ce se taj kukuruz posejan na 65 vrsiti ako kombajn ima heder podesen na 70cm?
 
goran 1991 ulagači su bili za mijenjat prije 2 godine
ivicamb kombaj će pokupiti i na 65 ali koliko ćeš dobiti na prinosu pitanje je veliko.Kakva će biti godina,kakva prozračnost i svašta nešta.
 
Nikola može i sa tim točkovima mada bih ja ipak stavio dugačke ulagače( za kukuruz) i tako sejao soju, normalno pre tog bi skinuo te male kopirne točkove.Ti kratki ulagači (repni) su za sitnija semena i pliće setve a samim tim i za sporije setve.
 
Nazad
Vrh