Plugovi-dodaci

Ove tanjirače imaju centralni vijak na baterijama koji je u sredini i dvoje cupange . To se zgodno skida i podešava. MMislim da je ovde promenuto mesto baterijama i zadnja je opet nazad a prednja napred tako čistači ostaju netaknuti .
 
img20120411185810.jpg
Sta kazete za ovo crtalo?
 
To zakretanje treba da bude toliko da crtalo ide kroz zemlju u liniji sa plazom. E sad, da li će to biti baš 90 ili nešto manje stepeni, ostaje da se vidi u brazdi...
 
bolje je ovako sa 2 sunca siri je zahvat i taman kako treba :osmeh:. . . .
 
Poslednja izmena:
Uspjesno smo zaoravali kukuruzovinu s 539 i niskim 755 plugom, ali samo rucno brano ili u ekstremnim slucajevima iza beraca. Iza kombajna bez paljenja nikako. NO sa 2x12" plugom, samo pratis redove i ne okreces se, iza beraca i iza kombajna nema problema, samo kad redove uhvatis kako treba i teraj.
 
Pa kad mi neznamo kupujemo skupe obrtace a ko ima IMT zaorava sve nije bitan ni zahvat ni sta zaorava ni kako to izgleda on sve moze ako nisi znao.:haha::haha:
izvini brate...nisam znao:haha: ali hvala na savet.....:osmeh:

---------- Poruka napisana u 18:29 ---------- Prethodna poruka je at 18:26 ----------

ta skalamerija zaorava kukuruzovinu samo tako . . . bolje zaorava sa tim dodatkom nego bez toga . . . .a tebi ako se nesvidja sta ti ja mogu :haha:
mni nista ne mozs...ali ja i bez tih kalamerija zaoravam kukuruzovinu bez problema...ali sto se kaze...redovna masina+ redovan majstor.....:haha::ppozdrav:
 
Nazad
Vrh