Plug - osnovna tema

jel zavarivao tko gredu na kvernelandu?hoce pucati opet na istome ili mora nova greda?imali smo defekt danas pukla nam je greda izmedu trece i cetvrte.otisli sa cetri brazde jutros vratili se sa tri
 
Jel to akcija oranja puteva pa pucaju i motaju se grede.
susa i suho.palo nekih 20-25l od petka.pukotine u zemlji popile vodu.pukla greda u po njive.burazer i ja probali da uzoremo i pozurimo nakon ove kise za repicu sa dva pluga.njegov se jos drzi,zasad.ima mesta tojest krugova na njivi gde kao da kisa neje padala.suvo ko barut.verovatno okolne pukotine popile vodu.cujem od rodaka malo dalje nije nista bolje oni su dobili oko 50l pa pucaju vijci na gruberima dosta
 
Mišljenje o Leopard trobraznom?? Sa krivom gredom. Vredi li to čemu od tih budžet varijanti. Ubeđuju me da neću pogrešiti. Ipak za sada se nema novaca, otišle na neke bitnije stvari. 🙄 Za Rusa 920 se planira...
 
Mišljenje o Leopard trobraznom?? Sa krivom gredom. Vredi li to čemu od tih budžet varijanti. Ubeđuju me da neću pogrešiti. Ipak za sada se nema novaca, otišle na neke bitnije stvari. 🙄 Za Rusa 920 se planira...
Ako nije kriv onda je sasvim pristojan plug u budžet varijanti. Nemoj samo kockasti uzimati.
 
Mišljenje o Leopard trobraznom?? Sa krivom gredom. Vredi li to čemu od tih budžet varijanti. Ubeđuju me da neću pogrešiti. Ipak za sada se nema novaca, otišle na neke bitnije stvari. 🙄 Za Rusa 920 se planira...
Нема бољег, рус се игра са њиме, није баш за заоравање велике масе али иде лепо.
 
Mišljenje o Leopard trobraznom?? Sa krivom gredom. Vredi li to čemu od tih budžet varijanti. Ubeđuju me da neću pogrešiti. Ipak za sada se nema novaca, otišle na neke bitnije stvari. 🙄 Za Rusa 920 se planira...
Ja imam dvobrazni od 14 coli sa krivom gredom radi ko sat, a rođak je trobrazni vukao godinama sa 82-ojkom tako da nema greške ako plug nije kriv, varen i slično.
 
Nazad
Vrh