Plug - osnovna tema

Ne možeš naći ništa ispod 2.000 evra da je u pristojnom stanju.Peđa iz Prhova nema kantar za cene pa bih ga zaobišao.U krajnjem slučaju traži trobrazdni pa ćeš lako skinuti treću glavu i orati sa dve.
Nisam ni mislio da može jeftinije a dobro ali sreća sedeo sam kad mi je Pedja govorio cene.
 
Sa cenama izuva to je tačno i opet prodaje, ali i u 99% slučajeva si miran jako dugo. Džabe tebi plug za manje para ako treba sve da mu se menja. Mi smo uzeli kod njega Nodetove baterije i posle 10 godina rade kao sat.
 
Nemam pojma iskreno da ti kažem.Kupio sam obrtač 4 brazde prošle godine u sred sezone oranja kad mu vreme nije, tako mi dunulo od jednom.Bio sam spreman da platim domaćinski za ono što sam želeo.Većina tadašnjih plugova u oglasima sem cene nije imalo ništa dobro pa sam na kraju iskopao plug po želji sa potrošenim potrošnim delovima a skoro novim daskama, provozao se do ZR, uzeo sve zamenske delove, platio ih 1.000 evra, šarafao dva dana i plug me opet izašao dosta povoljnije nego što se takvi cene.
 
Pratio sam bas dugo oglase(godinu dana sigurno) u potraznji za trobrazdnim obrtacem i svega sam se nagledao ,naleti ponekad kao dobar plug 5,6 hiljada cena (da ima visinu 80,rastojanje minimum 100cm) ali to bas retko tako da sam presekao i uzeo nov plug na sajmu ,novo je ipak novo..
 
@john Šta je problem?Našminkan krš.
Otprilike tako
Prednja desna glava usukana otp 10cm
Otkinuti šrafovi na nosačima prednjih glava a nosači sa zadnje strane zavareni za ram
Namešten na položaj za 14 coli i tako zavaren i ubačeni još neki komadi pa zavareni kao ojačanja
Grudi daske toliko potrošeni da plazovi vire sa strane otp 3 do 4 cm
Deflektori napravljeni od stare daske i nikako uklopljeni pa je prelaz sa daske na deflektor zavaren odnosno popunjen varom
Točak ručni rad,..., napravljen šklamptavo pa valjda kako je pucao samo dodavane pločevine i dovarivano
I onda sve to na kraju prefarbano četkom
 
Hahaha, pogodio si, nigde varen nigde kriv u fabričkom stanju, ali to isto me je i ubedjivao i kad sam bio tamo, mislim ko da sam tele pa nemam oči da vidim šta je i kako je. E da i na desnim raonicima su navarene pločevine na vrhove a to kad se malo pažljivije zagledaš vidi se i na slici ali naravno u njegovoj priči raonici novi.
 
Svi su isti, sve lažov do lažova.Retkost je pošten i iskren prodavac.Isto sam prošao prošle godine kada sam kupovao prikolicu za stajnjak.Ajde da ne znam šta da gledam pa da me i ubede da je tip top stanje nego ako sam se sa nečim u životu mučio to je đubretara, sve sam je sanjao noću kada krene sezona stajnjaka. 😂
Sa plugom sam dosta dobro prošao, nazvao prodavca, čovek mi rekao sve kako zaista jeste, otišao da pogledam bez ikakvih ubeđivanja i sličnih stvari, dogovorili se u dve reči.
 
Nazad
Vrh