Plug - osnovna tema

Pozdrav. Da li neko ima PIRAMIDU trobraznog pluga Imt 757? 🤔 Ili ako neko poznaje nekog ko ima?
 
Ili možda neko od naše male privrede... čini mi se da je čovek kupio novu, a od koga nemam pojma...
 
Јел имају делови за ове куке да се купе, или мора комплет. поломљен је само део који се извлачи да би се откључало.
a16e5a7331388fb74b7d0dbdfe6b37f0.jpg


Послато са M2004J19C помоћу Тапатока
 
Potrebna mi je mala pomoc,da li ima neko da poznaje majstore koji bi bili voljni da naprave nosače za predplužnjake, da li ima neko da radi to
 
Jel naleteo ko na povoljnog obrtača 2 brazde ili 2+1 , ja evo pratim oglase al slabo šta da se pojavi da valja. Dobio sam ponudu IMT obrtač u zamenu ali ga čovek ceni 2000 što mislim da je puno.
 
Koliko je to "dobro", imaš li bar nešto orijentaciono, zvao sam u Prhovo da pitam za par komada al cene su za mene astronomske i ako sve to bude tako oraću ja i dalje sa ravnjakom.
 
Ja pratim 3+0/3+1 plugove obrtace vec neko vreme i nisam zadovoljan izborom polovnih u ful opremi, svakom nesto fali ili mora dosta da se ulaze. Ako cu vec da uzmem plug i da ga pretresam od pocetka do kraja (za sta bas i nemam vremena) onda cu pre da idem na varijantu da uzmem nov neki od ovih low budjet plugova (koji realno vise nisu low budjet - poskupeli su svi katastrofa) i da se nadam nekoj subvenciji na racun 2028e godine..
 
Ne možeš naći ništa ispod 2.000 evra da je u pristojnom stanju.Peđa iz Prhova nema kantar za cene pa bih ga zaobišao.U krajnjem slučaju traži trobrazdni pa ćeš lako skinuti treću glavu i orati sa dve.
 
Nazad
Vrh