Plug - osnovna tema

Аха, PVC или корални, како их ко зове. Видевши их како раде, помислио сам да би они орибали даске од рђе како ваља.
 
Ја сам са њима скидао рђу има их два типа грубљи и финији и кад исполирам даске два-три круга прораде као да никад нису биле зарђале.
И то ми комшија бравар донео они су са тиме прохром полирали, а ја се мучио са плугом нафте и стара швабска цигла и удри жуљај да га углачам. Кад сам са тиме одрадио плуг одма сам мене купио два диска груба и фина да имам у резерви. Сада ми је плуг био зарђао али није страшно, комшија прскао међу тоталом и мене плуг стоји до међе и кренула мало трава он и плуг опрскао иако је био науљен зарђао је као у сланој води.
 
Poslednja izmena:
Potreban plug obrtač 4 brazde.Prednost Kverneland, Regent ili Lemken.Poželjno da bude u odličnom stanju, ako neko zna gde ima neka javi.
 
Vidi kod čoveka u subotici msm da se ivan zove, isključivo ispravne plugove uvozi

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Bio jedan lemken sa tockom na kp. Kod ovog iz okoline rume izgleda je dosao tu u moje mesto ili okolinu posto sam ga video na prikolici da je neko vukao ali jos nisam naisao jel neko iz sela

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh