Plug - osnovna tema

Da, samo što cijene ne izgledaju paprene, a kad jedan čovjek sjedne i vidi što je sve dodatna oprema, pa kad stavi sve, cijena ode u nebo.
Gaspardo rd + sijačica Dama 22500 eura sa pdv, kad nabacis opremu 28000. A valjda sve zivo moguce je oprema dodatna.
 
Bio si lično da vidiš? Mali? Nizak, kratak?
Šzo se tiče zamazanosti, većina mašuna mu je ofarbana. Imao sam prilike da vidim neke mašine koje su bile u inostranstvu, pa završile kod njega. Normalno da ih je ofarbao, i prodao ih je, pa kao alva. Neofarbane ne bi brzo otišle.
 
Što dalje od njega, ako se može. Licka i maže profesionalno... A o cenama da se ne govori.... Mi smo igrom slučaja kupili pre 6-7 godina 2 baterije za nodet od njega..... Ali kada smo otišli po baterije, u radionici bio plug sa lomljenom gredom. Oni zavarili gredu i obrusili, pa pošto nije bilo idealno, gitovali ga i spremali za prodaju.
 
Ne vrijedi nema crtala.
Male daske na pretplužnjacima.
Kotač neki prerađen.
Pitanje kakve su daske kad su namazane da nisu flekave.
I nema ni kajle za štelat zahvat.
 
Aco nisam dalje ni zagledao, da je 1800 i da je neko s kim se moze cenkati, ovako za te pare 3 brazde solidan se uzme. Kad sam video kako su sprejem prespricani svi delovi pa namazan uljem bi mi dosta da dalje i ne gledam.
 
Jbg drži cene i nema mnogo cenkanja, više puta mnogi pisali.
Za jednog kvernelanda nisam zvao, a svidjao mi se, sem na oko puknute daske na jednoj brazdi. Za lemkena sam zvao, znam da je 2800 i neki članovi su ovaj plug kudili, neki hvalili. Realno ne vredi 2800 a 1800 vredi.
 
Par plugova sto je imao sa tri brazde cenio 3200 a ovaj sa dve 2800 samo i taj je vec vise od god dana na oglasu,samo pte toga nije imao tocak,ja kad ga zvao trazio je 3000 pa ce mi nabaviti i tocak a ja 2+1 sa velikim predpluznjacima platio 2450

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja sam uzeo plug od Pedje za razliku od dosta svercara razume se u masine koje prodaje . Ume da narikta plug da objasni sto jw jako bitno za razliku od nekih kad sam kupovao presu pa pitam kako se uvlaci kanap mrezica prodavac samo sleze ramenima nema pojma al zato se upljuva da je hvali kako radi pa kako radi kad je nisi ni probao majke ti ga spalim. Sto se tice Pedje malo je odbojan u pocetku price i preko telefona ali zato posle kroz pricu decko je ok . Plug sam prvo probao znaci siguran je u svoju masinu ,cena jeste malo vislja i nije puno se pogadjao ali bar sam zadovoljan sa plugom
 
Nazad
Vrh