Plug - osnovna tema

Hidraulicni toplink nema kocku ima samo fiksiran polozaj. I kada raskacis creva od traktora nece se pomeriti nigde.
 
Imam obje daske skinute, ispod je olt za 12 ili 14", a nova crvena daska je od imt 757.....razlika je ogromna

 
Jesam Dragane bio sam na Spitu,ali koliko ja znam taj covek je samo vukao plug na Spitu,ne znam da li ga je kupio. To je turski plug ,firma Agro standard iz Novog Sada. Ja sam hteo da kupim taj plug za risa 1221.3 ali sam odustao,dosta je tezak i nekako mi se ne svidja,dobra je visina i razmak radnih tela,al ostalo mi bas i nije ok
 
Jel si bio na ovom spit-u? Interesuje me ovaj plug pa sam hteo kod vlasnika u Kacu da svratim i onda saznam da ga je vlasnik vratio, ne znam dal je to ovaj sa snimka al meni izgleda ovo solidno a razlog vracanja nije mi poznat.
Od jeftinog mesa nema dobre corbe vec ima povrat od 50% kupi bolje neku marku lakse ce se prodati nekad a i u kukuruzu ne verujem da bih bas lepo zaoravao ..;)
 
Jesam Dragane bio sam na Spitu,ali koliko ja znam taj covek je samo vukao plug na Spitu,ne znam da li ga je kupio. To je turski plug ,firma Agro standard iz Novog Sada. Ja sam hteo da kupim taj plug za risa 1221.3 ali sam odustao,dosta je tezak i nekako mi se ne svidja,dobra je visina i razmak radnih tela,al ostalo mi bas i nije ok
Ma nije tezak zato mi i odgovara za 1221 u Vario varijanti sa svom opremom 1350kg
Unlu od turskih deluje naj mocnije al brate 1800kg bez Vario!
Sta ti se konkretno ne svidja? Greda 120x120x10, puna daska kopija kvernelandove daske, sistem okretana klasika Vario sistem 850e i pici mile 😉
 
Ja mislim da u osnovnoj verziji ,kao ovaj na Spitu je 1800 kg,a vario je jos tezi. To yreba proveriti sa ovima iz agro sstandarda,aj okaci specifikaciju ili cu je ja promaci
 
Da sada sam i ja nasao na njihovom sajtu,samo mi se cini da kejsu od 150 nije sve jedno ni sto ga nosi a ni vuce
 
Nazad
Vrh