Plug - osnovna tema

Pise ali i na autobusu pise LASATA pa ne leti, salim se malo, ja sam ga kupio to jest zamenuo umesto onog kvernelanda posto onaj nije bio dobar, bio je kriv ali ovaj ore prilicno lepo samo neznam koji je tip.
 
Lalo upravu si HEGER je sad sam gledao na netu, kakvi su ti plugovi jel znas nesto o njima?

- - - - - - - - - -

Nisam mislio na nalepnicu nego bi trebao da ima ukucan logo fabrike na potrošnim delovima.

Ima ali nemogu da rastumacim sta taj logo znaci a sve plocice su poskidane sa pluga
 
Ima drug ravnjaka četvorobraznog, kupljenog kod somborskih prevaranata, ispuco je po svim šavovima. Obrtnog Hegera ima član foruma Nikola Ilić.
 
Lala je u pravu plug je iz SOMBORA i nije valjao a ovaj je dosao kao zamena za onaj ali na srecu ovaj plug je dobar.
 
Nisam mogao da ga vucem sa traktorom od 130 konja a plug je inace za traktor od 110 konja, nisam mogao da ga nastelujem nikako i posto je on kao neki vario razmak izmedju prednje i srednje brazde je uvek bio manji za 5 cm nego izmedju srednje i zadnje brazde ali je to pokazao tek kad smo ga zakacili i zapeli da ore.
 
Dobar plug,lepo zaorava,lako se vuce,delovi posto su neznam,nisam nista menjao do sad,tjs treba raonike da kupim,kod mene je mana sto je jako tezak za transport,bezpotrebno su nabacali gvozdja...
 
Da se ubacim i ja .Imam problem kupio sam plug obrtac regent i okrece se rucno a ja bi da ga prepravim da se okrece hodraulicno,ali kod nas majstori neznaju sistem rada. neko kaze da mora da ima razvodnik a neki kazu da ne mora -treba samodvosmerni cilindar i to je to.Pa sad neznam ko je u pravu? bilo bi lepo ako bi mi neko dao pravu informaciju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh