Plug - osnovna tema

Bez ljutnje,ne mislim nista lose,ali ako imas sansu da stavis druge daske,stavljaj-te turske zaoravaju jako lose...inace jak plug!
 
Daske su kaz'le fala tako da ce verovatno biti menjane ali sta i kako jos ne znam. Nije mi ni vazno jer imam 2 pluga ispravna za oranje, ovo je sasvim slucajno utrcalo i uzet je zbog masivne konstrukcije i stelujuceg zahvata.
 
Ako su originalne da. Svaka treba imati tip i broj utisnut na poledjinu. Svi bolji proizvodjaci prikljucnih strojeva stavljaju svoj zig na potrosni materijal kao garanciju kvalitete.
 
400eura,malo mi je podaleko ali isplati se,kolega Overum 3x12 i oranje mu je najbolje u selu.Ovaj je 3x10* ,malo pomalen ali za ugaranje će biti dobar

NIje mnogo plaćen, djeluje da je u odličnom stanju. Eh, meni i takav sa 3x10" savršeno pasovao za Zetora, moglo bi da se ore taman duboko a da brazde ne budu velike kao kod 2x14" ili 2x16".
 
Vertikalu zadnje brazde povezi sa gredom kaceja pluga.To je konjski plug na ramu od leskovackog ima lepo male brazde da pravi a sam hteo to da radim za vinograd.Jos uvek se vodim tom idejom samo sa 4 brazde
 
Dali mi neko moze reci koja je oznaka ili tip ovaj plug?
rfc6.jpg

qhcs.jpg

l9n2.jpg

3tv3.jpg
 
Nazad
Vrh