Plug - osnovna tema

Ovo je dobra kombinacija 2+1+1. Jel ja to vidim i predplužnjake na paleti ?
 
Da to su predpluznjaci na paleti. Na kraju ceo je bio spakovan na paletu. :haha:

- - - - - - - - - -

dragan.kovacev Imam plac u Svajcarsku.
 
Pozdrav svima, potrebna mi je pomoc imam imt 533 i hteo sam da kupim plug imt 755 nk u radnji mi kazu da oni kostaju 91000 din ,a i da postoji mogucnost da isti ti plugovi samo od nekog drugog proizvodjaca kostaju 66000 din , razlika u ceni stvarno nije mala, pa me interesuje vase misljenje da li da uznem ove od 66000 din ili pak bolje imt 755nk, Unapred hvala
Pozdrav
 
jel su to glave od ovih iz cantavira?
deflektori (plamen) al su slabo povijeni prema dole pa mi se vidi i strnjika kod svake brazde a imam njihove za leopard oni su povijeni bas lepo
a traktor rus ko rus samo ako radis snjim vise ima da ga osetis dobar traktor losa kabina imam pa znam
sade videh to je leopard al to opet ne znaci da sam zadovoljan sa mojim deflektorima da li su bolje povijeni plasticni iako su slabiji
pitanje za dragana kolko dodje taki plug ko onaj gore il sa obicnim daskama i neki regent trobrazni obrtac
 
imt533.p ti drugi jeftiniji plugovi su Lemind ili Branex nista im ne fali dobri su radjeni su po licencu IMT,imao sam Lemind dobar je bio prodao sam ga u Krupac kupio sam veci traktor
 
Da glave su iz Čantavira-Danas gde smo probali da zaoremo stajnjak ide teško ( treba još kiše)-sam plug lepo radi
 
Danasnje oranje u resavskom kraju.
sq6wew.jpg
 
Koja je razlika izmedju Vogela L950 i M950? Jel im isti zahvat? http://www.mojauto.rs/polovni-poljoprivredna/1431126_VOGEL_NOOT_3S-M950_2007_god Ne izgleda lose. Da li vredi te pare?


Razlika izmedu L i M serije je u klirensu i zavisno od modela i razmaku izmedu pluznih glava (950 je razmak u mm izmedu pluznih tela) koji su veci kod M serije,takode L serija moze samo da sanja onakav sistem podesavanja "u sitna crevca" sto se vidi na fotografijama,na pitanje da li vredi kao vlasnik i korisnik 3SL950 modela reci cu samo KUD MORAH I TANJIRACU DA KUPIM J...M TI ZIVOT...:udri:


P.S sada sam ga jos jednom pogledao uuuuuuuuuffff nije mi dobro...
 
Poslednja izmena:
branko jagodinac Nije ovaj MC Kormik iz poljoprivredne skole. Poslao sam ga ja iz Svajcarske pre dve nedelje. Tacno je da poljoprivredna skola u Svilajncu ima MC Kormik.
 
drugari imam jedan problem,imam vogela m 950 cesto mi kida zavrtanj na brazdi,da li je jos neko imao slican problem?
 
Nazad
Vrh