Plug - osnovna tema

Za sad mi najvise paznje privlaci 757 sa dve brazde.... Belarus ce ga lako vuci,a i icice samo na njive gde je problem oko zetvenih ostataka... A za ugar imam ove trobraze... :ppozdrav:

Ja imam 757-20 sa pretplužnjacima i nema šta taj plug ne može da proguta, samo se bojim da ga ne razvrnem sa kinezom jer ga traktor skoro i ne oseti
 
dragi forumasi ja sam nov ovde,takodje sam nov i u poljoprivredi,radim 7 jutara zemlje vec trecu godinu,to mi dodje kao hobi ili dodatni posao.posto mi se stari traktor 533 raspao skroz,kupio sam 560,i tu dolazi do problema sa njim sam slomio neki mali oltov plug sto sam imao,pa sad molim za pomoc oko odabira adekvatnog pluga za taj traktor,svi saveti sugestije ponude bi mi jako puno znacile,unapred zahvalan
 
@ubicadabrova
IMT-ov plug 756 ili ako je lakse zemljiste moze i 757 i da te bog vidi. Dvobrazni naravno.
 
Poslednja izmena:
Zar nije 751 sive boje??? Nije nimalo redak plug... Mislio sam da kazem da je 751 ali sam se dosta dvoumio... Znam dvojicu ako ne i vise koji imaju 751 ali kod njih je Sive boje,a nalepnica je citava i pise IMT 751???? :sta:
 
6od4du.jpg

20zqlax.jpg
 
Imam trenutno na stovaristu najmanje 10 pluga po 3 brazde I 3 komada 2 brazde obrtaci. Cene su razlicite.
 
Nazad
Vrh