Plug - osnovna tema

138547010202285377319497.jpg

Ovo me jebava ,ko to moze da popravi ili gde moze da se kupi nova?zna li neko?
 
Pitanje za iskusne koliko raonik terba da strci u levo u odnosu na plaz ili treba da je u ravni sa plazom?
U pitanju je lemind leskovac 14cola
Na mom plugu IMT 610 16 fali 5 cm. da bi bio u ravni sa plazom i odlicno prevrce zemlju. Mislim da kad prelazi ravan onda samo naslanja zemlju na predhodnu brazdu a ne prevrce je._----_____________________________________________________________________________________________________________________________________----------- Greska. Ovo nema veze sa tvojim pitanjem. Izvinjavam se.
 
Poslednja izmena:
Probao sam da zaorem kukuruz sa vn lm950 wy400,gusi se.E sad...predpluznjaci su na 2/3 dubine.Treba ih spustiti nize ili podici vise da se negusi?
 
ma i ovi ranici ko od bede su pojedini napravljeni. pre neki dan sam menjao na OLT posavcu nove i nepasuju rupe pa sam morao po duzini brusiti da legne. ako strci raonik sigurno ce biti kose vuce jer cisto cupa zemlju. probaj na rucici malo ga zabrazdi [smanji zahvat]. pa onda probaj. ja sam danas mucio muke sa zaoravanjem strnjike jer nisam palio. neki sivonja mi prosao grabljama i ceo otkos iza kombajna prebacio na sledeci pa nikako zaorati. malo malo zastopa ali uspeo sam nekako i to zatrpati. sreca OLT dobro pakuje brazdu i poklapa .
 
Nazad
Vrh