Plug - osnovna tema

Momci sto ne citate redom, pa da se ja sad ne mucim da ponovo pisem nesto sto sam pisao. Ovakve daske se koriste kad traktor ima siroke gume.
 
Jesil siguran? Prije bi se reklo da su ovakve daske za široke gume :

images
 
To su romboidne daske koje ostavljaju širu brazdu tako da se u oranju mogu koristiti traktori sa širim gumama. Još jedna od opcija za traktore sa širim gumama je podrezujući nož na zadnjoj brazdi koji odrezuje zid brazde, odrezanu zemlju odbacuje na dno brazde i na taj način širi brazdu za širu traktorsku gumu.
 
Danas na vasaru bio jedan 756,3 daske mu ko nove al mu je greda varena na 2 mesta .trazio 450 evra razmislo da ga uzmem al ipak mi treba 757-3 pa sam zato odusto.Setvospremac od 3 metra sa 2 rotora nov zuto zeleni nije termometal neg nesto isto na t iz ade 1100 evra,neizgleda los.
 
@mixi

javi se u pp, poslacu ti adresu gde sam u PROKUPLJU, dodji vidi kako sam ja uradio LEMIND 3x, i or bez problema, samo peva IMT 577, a nemora da je prevrtac plug, za nas teren. pozdrav.
 
Evo i ja sam se danas ponovio Gassner-om tri brazde obrtac.klirens 75,razmak izmedju glava 90,samo sto nije mogao da stane u kombi pa su skinuli 3 glave

large_ed46j3.jpg
[/URL][/IMG]

medium_ifet5u.jpg
[/URL][/IMG]

medium_7stz6a.jpg
[/URL][/IMG]

medium_xovfc9.jpg
[/URL][/IMG]

medium_jor48v.jpg
[/URL][/IMG]

medium_qd3cup.jpg
[/URL][/IMG]

medium_cambu9.jpg
[/URL][/IMG]

medium_l4piwy.jpg
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh