Plug - osnovna tema

To je pre vazilo za Dolovce da hoce da bodu,ovi mladji nisu losi.Ima jos jedna izreka ali me sramota da je napisem,tice se Dolovki.
Izvinjavam se za OFF.
Znam tu izreku tice se pidikanki verovatno je ista al necu da je kazem jel imam dosta snajki iz Bavanista:osmeh:,u pravu si vise se ne bodu primitivizam smo ostavili drugima,al odosmo sa teme ko oni vrapci sto je ddragan pomenuo
 
Danas zakaceni
fotografija04391.jpg
 
E ovako potrebna mi je mala pomoc skoro sam uzeo traktor belarus 1025.3 i sa njim plug apler 2+1 sa predpluznicima...Danas ga zakacio i krenuo u pohode,kad ono trc... :D Krenem da orem i na 10m odma se zagushi,odgusim krenem opet ,i opet ista prica...Namucio sam se ceo dan...Svasta sam probao,plug je podesen na 14inca...E sad ako neko ima ovaj plug ili je imao slicnih problema molim za pomoc...Hvala unapred...
 
Imam jednog drugara , on ofarba bilo koji plug obrtac i zalepi mu nalepnice Kverneland . Njegove musterije su jako zadovoljne sa plugovima Kverneland.:haha:
 
Da siguran sam. Sto mislis da nije pluto? Ovoga sam ja farbao i bile su fabricke nalepnice koje sam osmirglao i skinuo i nalepio takve nove samo sto sam dodao dve male na daske i jednu veliku na toranj za kacenje.
 
19082011127.jpg
[/IMG]Zato sto ja imam pluto 2s a drugaciji je dali ima na dasci oznaku MU 35R. treba da ima utisnut zig a ne ukucano. to nisu daske sa tom oznakom.Inace odlicno si ga sredijo.:bravo:Evo ovako moj izgleda.
 
Poslednja izmena:
@kockasalascenej,tvoj pluto je stariji,Leopard je uzeo licencu od Regenta,ustvari licencu nije uzeo 100% vec je prekopirao bas ovaj tvoj Pluto,uradili izmene da izgleda drugacije a u sustini isto i nikom nista nisu platili.Takva je situacija za vecinu nasih proizvodjaca,nasi inzinjeri su samo znali da malo preprave kopije.Sve kod nas je neka kopija necega.
 
Željko odličan je plug.Dopisivali smo se ranije u vezi istog i videćete da vas neće razočarati.Meni se jedino ne sviđa na mom plugu što je kolenasta osovina ista kao na 2-brazdnom a vući 2 i 4 ili više brazda nije isto i to mu je slaba tačka.Video sam jednom identičan plug ali sa ojačanom osovinom i dodacima na istoj.Ta neće da pukne kao ove što pucaju.
 
Nazad
Vrh