Plug - osnovna tema

Pa sad sam malo bolje pregledao ove njegove oglase pa sam našao da piše : plug četverobrazni hidraolički obrtač 1850e. Verovatno je to taj , mada na ovom oglasu stoji slika i cena od 1700km. što je 850e. stvarno je jeftino.
 
Ako trazi pare unapred , da mu se isplati preko interneta ili da mu se uplati na neki ziro racun , a plug ce stici . U tom slucaju cena jeste tacna.
 
Svasta probaju prevaranti . Ovde u CH stalno postavljaju na internetu povoljne automobile i to nigde ne postavljaju njihov broj telefona , nego kontakt preko racunara. I verovao ili ne uvek se nadje neko novi koji nasedne na tu foru.
 
nikad nisam razmišljao o tome ali kad sam pogledao bolje prednji i zanji plug su isti samo se okrenu glave a točak ide u brazdu

fmrt.gif
 
Dobar plug. Za sve uslove odgovara pogotovo sa cenom . Za te novce nemožeš naći bolji..
 
Koji to novi plug moze kupiti za iste pare kao i 757? Polovan moze kupiti kverneland stariji ali nastaje problem s nabavkom dobrog lemesa, kao i za 757...
 
Kacio sam ranije slike ovakvih plugova. Ovakve daske se koriste kad je guma na traktoru nenormalno velika.
 
E takav bi trebao za jedan Ford na koji sam svojevremeno naišao tokom kupovine traktora. Radilo se o Ford 6610 Turbo, zadnje gume su bile 600/65 R34".
 
Ove daske sto je dragan postavio se vise nigdje ne koriste... zastarjeli dizajn i oblik daske. Ovakvu dasku kod kuce mozes napraviti od nekog starog kotla s debelom stjenkom, posto je skroz cilindricna, a ovaj oblik daske MISLIM da se zove romboidalni, no ne mogu biti 100% siguran...

MOMO, u pravu si, za oranje s vrlo sirokim gumama se koriste daske koje su u nastavku lemesa vrlo niske i dalje odbacuju zemlju.
 
Reko sam i ja ovom liku sto ga prodaje. Da mu to niko nece kupiti. Kaze on meni da mu samo tocak vrdi 1200e . Ja mu odgovolio da je to bas lepo , onda mu prodaj samo tocak.
 
Nazad
Vrh