Plug - osnovna tema

Borko koja marka je taj zeleni obrtac, koja mu je cena i koji zahvat ? I jel mu okretanje mehanicko ili hidraulicno ?

---------- Poruka napisana u 17:33 ---------- Prethodna poruka je at 17:33 ----------

Izvinjavam se, sada sam video da je mehanicko okretanje...
 
pocerina@ mehanicko je, za cenu nista ne znam jer nije nikog bilo na placu od gazdi pa da pitam za cenu, tu je bio samo jedan radnik koji mi je samo dozvolio da pogledam, takodje isto ne znam marku pluga.
Plug je 12 coli i ima neke male daske u odnosu na ovoliki ram, mislim da je njegova masimalna dubina oranja 25cm, ali mislim da je to maksimum
 
spasoje ne poznajem plugove toliko dobro zato nisam ni stavljao bilo kakav komentar.
Ja jedino znam sta je zahvat pluga iz price koji je bolji, a tipove daski i raopnika en znam, jedino sta sam imao i sta imam u ponudi da kupim, a vcidim da vecina clanova ovde dosta dobro poznaje plugove cak su ih i prepoznali kad su videli slike, a ja nisam sto ssam ih video uzivo
 
Evo jednog Kwernelanda obrtaca, sta mislite jer dobar?


2ldbofp.jpg
 
posalji mu poruku na PIK

---------- Poruka napisana u 21:56 ---------- Prethodna poruka je at 21:49 ----------

ne to je cijena ovde kad dodju u bih koliko sam ga razumijo

ISPRAVKA
FarmerII je bijo u pravu sad sam dobijo poruku od covjeka da se ti plugovi prodaju u Austriji po toj cijeni neceih dovoziti ovamo

:svinja: izvinjavam se

---------- Poruka napisana u 21:59 ---------- Prethodna poruka je at 21:56 ----------
 
tAKO JE.Ali svedno ovaj potinger za850e. da je i u austriji pa džaba je . Ne izgleda loše nijed ni težak puno . Vredi ovde brat bratu 2500- 3000 e.
 
Plug za te pare mora da mu nesto fali , inace odavno bi on bio prodat. Ja ovde u CH samo neke leve marke nalazim za 1000e. Inace za poznate marke i plugove koji su o dobrom stanju se zna cena.
 
Nazad
Vrh