Plug - osnovna tema

Ja isto tražio ,obišao pola Srbije,Ima svašta šta ali ništa od onog što sam tražio.Mislim da je malo kasno da tražiš plug u sezoni i da očekuješ da naletiš na nešto dobro.
Ako ti nije hitno sačekaj da prođe sezona onda će isplivati nešto sigurno. Ja kupio novi.

ee, u mom slucaju plug kupujem kad imam para, a ne kad trgovci nude :) ... sve znam sta kazes, ali cisto ako je neko cuo pa da mi javi. Ima nas ovde iz raznih mesta a plugova sigurno ima pa mozda dodje nesto do mene...
 
Nisam ga slikao VN MX ili XM ( ne znam koji redosled) 1050.obrtač.
Ofarban u plavo i piše leopard.
Crtala,predplužnjaci,deflektori,transportni točak.Bez Varia.
 
Nisam ga slikao VN MX ili XM ( ne znam koji redosled) 1050.obrtač.
Ofarban u plavo i piše leopard.
Crtala,predplužnjaci,deflektori,transportni točak.Bez Varia.
jedno pitanje jel ovo ofarban u plavo i pise leopard neka zaje....ija ili je stvarno pretpostavljam zbog cene ili?
 
Evo jedna friška slika kapija je otvorena za alvaluk :osmeh:


Rus 82,meni su rekli navodno da je bio namenjen za Belgiju i Holandiju,mada po završnoj boji više liči da je bio namenjen za Bugarsku i Rumuniju.
Imam i carinsku deklaraciju na kojoj piše (nemački) pažnja,ofarban u BMS Plavu.
Inače je uplaćen od strane firme u Austriji a proizveden u Mađarskoj u VN fabrici.Svi elementi imaju utisnut znak VN.
 
Koliko ja znam 700 eura i pare odmah.

---------- Poruka napisana u 21:38 ---------- Prethodna poruka je at 21:36 ----------

I čekanje oko 2 meseca.
 
Posto su Vogel kupili rusi,mislim da za njihovo trziste ide u plavoj boji i sa drugim imenom.
Koliko je bio::novac::?Je li njemu jaca greda?
@talianu
Verovatno ti se smucilo da slusas lagarije trgovaca polovnom gvozdjurijom sa zapada!
Zelim da ti se ulagalje u novu mehanizaciju sto pre isplati,a o komforu i kvalitetu radova da ne pricamo.:bravo:
 
Pravio da ti kažem nisu me puno lagli i ubeđivali.
Uglavnom sve što sam gledao je trebalo nešto uložiti ili nije bilo po mojoj želji.
Da dam 5000 za "malo" kvalitetniji polovnjak nisam hteo jer sam u PDV-u pa me izađe manje a i uslovi plaćanja su dobri.
Greda je visine 15 cm a širinu nisam merio.
 
Dobar rezon,samo u razlici PDV-a dobijes nov Vogel.
Na koliki zahvat ga stelujes?
 
Miroslave,Miroslave baš sam se nasmejao.
Hvala momci.
Cici javiću se samo da prvo probam da ga naštelujem ako ne budem uspeo moraćeš ti do mene.
 
Nazad
Vrh