Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pantelic radi sa Mondijem, uzima za njih, polku i polanu primaju, ne znam da li je vezana ugovorom ali sam video da je otkupljuju, ista cena kao vilamet, 100 din

Sent from my Samsung A5
 
Ja sam čuo da Pantelić u Ratini ne sklapa ugovor za polku, tako mi je rekao drugar koji je išao kod njih da sklopi ugovor. Sad ti proveri.

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
Ja imam sklopljen ugovor sa Pantelicem, otkup polke je u pitanju...

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Tacno je da su na pocetku sezone rekli da nece sklapati ugovore za otkup polke i polane, samo organska, ocigledno da su se predomislili

Sent from my Samsung A5
 
Naslov teme je plasman i cena maline u 2017 god

S tim u vezi citiracu ( copy-paste ) poruku ( od pre 10-tak min ) sa sl foruma od coveka koji zivi u Amsterdamu , mozda nekom pomogne . . .

" U NL - maline prva klasa su oko ±5e za 250g pakovanje i borovnice 300g ±5e - par puta sam kupio da na pakovanju pise zemlja porekla Srbija... Naravno ovo je puna cena, vrlo cesto su na popustima i akcijama, tipa dva pakovanja za cenu 1, pogotovo sad u sezoni... "
 
Moze li neko da potvrdi cenu hladnjace Jugent, prema nekim navodima izasli su veceras sa cenom od 150 din, kako se priča trebalo bi jos neke hladnjace da prate tu cenu

Sent from my Samsung A5
 
Cena maline u Poljskoj je od 5 do 15 zlota za kg. Zavisi od sorte, načina uzgajanja (na špaliru je skuplja), klase i sl. 1 zlot je 30 dinara.

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh