Plasman I cena maline u 2017 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Steta za kopaonik, kada sam tamo isao jeo sam iz malinjaka direktno malinu. Kvalitet fantastican, usudjujem se reci da mi to nemamo u Vojvodini.
 
Kod vas se bar nesto desava, gore dole, kod nas od starta 100 i ne mrda

Sent from my Samsung A5
 
Kod nas pad cene na 120 i ukinuta doplata za prevoz,nedaju gajbice ja predao cak i neke svoje uz ove koje sam avansirao i sada sam bez gajbica igleda da cu morati da pecem rakiju od maline a sta drugo .

Sta reci ja ispastam zato sto drugi z.....se izbore.
 
Kod nas krenula i visnja neki je ne otkupljuju tj.vracaju ljude drugi krupan hladnjacar je uzima sve u 2 klasu a cenu prve klase najavili 60 din

- - - - - - - - - -

Bojcetic @

zavrsice ona ko i visnja mislim na malinu.
 
Ja bio danas kod mog otkupljivaca svratio onako i on kaze nestasica gajbica veliki brat ih povuko (takticki ja mislim)Kaze on da je situacija zahebana doduse ponudio mi da uzmem gajbe al nisam posto moja polakinja stize tek za 10-15 dana.Inace cena je 130 za wilamet e sad neznam dal je zbog nadmorske viine ili cega gledam ja danas onu malinu i probam,svaka cast ako je negde wilamet bolji moja polana je za ono Adriana Lima.Moguce da joj podneblje ili tlo neodgovara neznam.
 
U Valjevskom kraju danas bez cene. Do sada bila 140. Ja se nadam da ce ovo sto smo predali danas biti za vecu lovu. Nesto mi mirise na 180.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh