Pioneer hibridi

Danas naručio 9911 i 0216 kad stigne proveriću mu klijavosti sa saksijom i da vidimo jelil gmo.
 
Moze biti da je samo genetski modifikovan na zlaticu. Kako ces to onda da utvrdis?
Mani se corava posla.
 
Mislim da si imao bolje opcije od 9911,kod mene na ogledu je bio jedan od losijih,mada nemora to apsolutno nista da znaci.
 
Ima ga i ovde gde je bio najbolji ili u samom vrhu sa prinosom.Meni licno se nije svideo,ali nemora da znaci da npr kod Peet-a ili nekog drugog nece da bude medju najboljima.
 
Ja sam nabavio pionir prva grupa 5100 sa PDV, druga 4890 sa PDV nudili su mi i akcijske cene Dekalba ali to cemo videti za kasnije.
 
Danas sam saznao u vezi ostvarivanja popusta i slanja deklaracija, ako se kupuje na vise mesta seme, mora za svako mesto (tj prodavca) da se ima poseban zeleni list. Mozda nekom zatreba.

Inace ljudi se ne snalaze sa ovom vrstom promocijom, neznaju sta da salju, kome, mislie da ce da im pionir uplati pare na racun, nerviraju se itd.

Ono sa gratis vrecama je bilo mnogo jednostavnije.
 
Meni danas stiglo seme sve prepakovano 9911 i 0216 pitanje šta sad raditi ,a deklaracije nema uzeto preko zadruge? :sta: Obavezno pogledajte datume prepakivanja i tražite deklaraciju, seme sam naručio početkom godine da sam znao da će mi ovo stići ne bih ga poručivao.
 
Poslednja izmena:
Ma gde bi oni to nama uradili :haha:

Meni jos nije stiglo naruceno seme, al ako je prepakivano necu ga uzeti.

Ima i drugih kuca , znaju i njihovi hibrida da rode, nikad veci izbor.
 
I ja sam gledao danas- P1114, V74, P0216 predeklarisano seme! P0412, i P9911 nisu... sutra je radni dan posle praznika, pa cu traziti deklaracije na uvid. Ako je klijavost na njima u redu, nema razloga za zabrinutost!
 
Ima li neko iskustva koji je bolji za branje u klipu - manje se kruni pri branju, P1114 ili P0725 ?
 
Nazad
Vrh