Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

idemo na jocu i kod necka. prethodna tri dana sam peckao sitnu stuku na dunavu, radi kao luda ali su jedva dve bile u meri
 
Lazare,nastace dilema.Sta je prioritet na ovim tvojim slikama,tvoja zena ili stuka.Na kraju krajeva slicne su vitke gradje.Od svih slika videsmo i stuke ali se nagledasmo lepih slika.Gospodja od glave do pete i u vise godisnjih doba.Iz bliza i iz malo daleka.Lepe slike-samo steta sto se i ti u nekoj nisi pridruzio.
 
Vojkanvrelo se malo sali. Da pojasnim: Ja sam lepo i pristojno pitao pre nekoliko meseci da se pojasni slika koja je unosila pometnju u ovoj temi i Lazar nije odgovorio.

http://poljoinfo.com/showthread.php?303-Pecanje-kao-odmor-mo%C5%BEdanih-vijuga&p=694722&viewfull=1#post694722

Pa je doslo do ne doumice da li je Lazar na onoj sliki i da li depilira noge (ne dao Bog) ili je hteo da nas provocira slikom sa nekog ribolovackog foruma kao svojom a nije video lakirane nokte i depilirane noge, nego je samo obratio paznju na stuku. Evo posle par meseci Lazar je lepo objasnio da je na sliki njegova gospodja i mislim da je na tu temu kraj price. Lazare slike su lepe i uz slike ocekujemo i komentar na kojim vodama je pecano na cega i tako to.
 
Bio sam i danas na Jami i trebao sam slikati sta se nosi. Ja sam samo par puta zabacio i imao jednu stukicu koju sam VRATIO.:osmeh: Bilo je puno cveta od vrbe na vodi i struna se mrsila pa sam prekinuo pecanje.::jako_besan:: Fino sam proveo sa drustvom popodne na jami. Zezali smo ove sto pecaju stuke kao babuske. Jos uvek stukice rade na sitnog kedera i to stvarno izgleda kao da se peca babuska.

- - - - - - - - - -


Bas me interesuje koliko ce se volontera javiti na akciju spasavanja ribe, ako akcija uopste i bude organizovana. Istina je da ce riba u tim kubicima uginuti (kada presuse) ili biti pohvatana mrezama, strujom ili gasom a stvarno bi se lepom akcijom mogla vratiti u korito Dunava. Moje licno misljenje je da od te akcije nema nista kao ni predhodnih izliva Dunava, a da plate radnike da se to odradi nema novaca tako da.....
 
Pa jbg i cena mu je ...za 135 m daiwine strune 1900,0 i nesto din. pa ako ne valja j...m li ga. Tvoja gospodja kao i Sandra sa carp foruma voli da se slika sa ulovima. JJel konkurise za naj fotografiju?

Nisi mi odgovorio dal su slike sa Joce ako nije tajna.

Dusko Sandra ne samo da se slika sa ulovima nego peca bolje nego nas dvojica zajedno.
 
Meni se vise svidjaju njene slike nego njeno pecanje.:osmeh: Normalno sala, nisam zenu upoznao i nisam video kako vadi sarane.

- - - - - - - - - -

Bio i danas na Jami da tamanim stuke ali pao i jedan saran oko 2,5 kg.:osmeh:

 
Poslednja izmena:
Sa Živače prošlog petka.
91gkzb.jpg
 
Nazad
Vrh